Burcunuza Göre Gelinlik Seçimleri 2

Gelinlik, birçok genç kızın hayali olmasıyla beraber modelleri baş döndürücü olmaya devam ediyor. Gelinlik modelleri üzerinde yeniliklerine son hız devam firmalar genç kızlara fazlasıyla konsept oluşturmaya devam ediyor. Gelinlik modelleri havaların ısınması ile kendini belli etmeye başladı bile. Gelinlik seçimlerinde burçlardan yola çıkarak ilkyazımızı sizlerle paylaşmıştık. Gelinlik modellerinde seçim konusunda burçların özelliklerini ele alarak devam edelim.

Terazi burcundan olan gelin hanımları, güçlü iletişim yeteneğini bünyesinde barından terazi burçları için, gelinlik seçimlerinde balo tipi, kabarık gelinlik modellerini tercih ederler. Dantel ve taş işlemeler terazi gelinlerin olmazla olmazları arasında yer almaktadır. Organze, saten, dantel ve işlemeleri tercih ettikleri gelinlik modellerinde yer almaktadır. Gelinlik modellerinde genel olarak uzun kuyruklu eteklere sahip dantel*taş işlemelerinin bütünlüğü oluşturduğu duvaklar tercih sebepleri arasında yer almaktadır. Balo tipi gelinlikler, göz kamaştırıcı olmasının yanı sıra uzun kuyruklu gelinlikler sizler için en ideal olanıdır. Gösterişli saç aksesuarlarının yanı sıra tüp kesim modeller ve kuyruklu gelinlik modelleri sizi çok iyi ifade edecektir.

Akrep burcu gelin hanımları, düzen ve beğenilmeyi sevmesinin yanı sıra A kesim hafif kabarık eteklere sahip modellerle zarif görünümlü gelinlik modelleri idealdir. Gelinliğin üst bölgesinde yer alan be bel bölümünde kullanılan zengin danteller şık bir görünüme kavuşmaya en büyük yardımcıdır. Çiçek ve taş işlemelerini düğün tarzına uygun olarak kullanmaya özen gösterilmesinden yanadır. Kristal işlemelere sahip ve danteli bünyesinde barındıran modeller vazgeçilmezleriniz arasında yer almaktadır.

Yay burcu gelin hanımları, yenilikçi ve özgür ruha sahip olduğu için gelinlik seçiminde tercihlerini uçuş uçuş, kimsenin giymeyeceği kadar sade ve şık modellerden yana kullanmaktadır. Düz kesim veya A kesim modeller içinde özgür olmanın yanı sıra tanrıçalardan esinlenerek gerçekleştirilmiş tek omuz gelinlikleri ile de örgülü doğal görünümlü özgür saç modelleri ile bir bütünlük sahibi olabilirsiniz.

 

 

Oğlak burcu gelin hanımları, inatçı olduğu kadar elinin sıkı olmasının yanı sıra hayalindeki düğünün olmasını ister. Gelinlik seçimleri konusunda saraylara layık tablo çizmesinin yanı sıra kuyruklu ve balo tipi etek olmazsa olmazları arasındadır. Uzun duvaklar ise tercihleri arasında. Sade ama silüet modeller kalbinizi çalmaya yetecektir. Tül, organze, ipek ve satendir.

Kova burcu gelin hanımları, eşsiz bir şıklıkla göz kamaştırmak ister. Kova kadınları yaratıcıdır. Detaycıdır ve en değişik cesur modelleri bile seçebilir. Gizemli yanlarını ortaya çıkartacak detaylar ı tüyler, fırfırlar ve minik taş işlemeleri olmazsa olmazları arasındadır. Kabarık ve hareketli modeller tercih sebepleri arasında olmasının yanı sıra balo tipi ve düz kesim modelleridir. Asimetrik kesimler askılı modellerde sizi en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Balık burcu gelin hanımları, seksi, gösterişli, biraz romantik ve ışıltılı gelinlik modelleri hayallerini süslemektedir. Etek kısımlarında değişik kesimli ve volanlı A kesim slietler uygundur. Gelinlik akıcı ve yumuşak olmalıdır. Daha iyi karar verebilmek için vücuduna ve hayaline en uygun modeli oluşturarak seçmelidir. Şifon saten modeller öncelikli tercih olmalıdır. Kurdele ve kemer detayları tercihler doğrultusunda ii bir seçim olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Burcunuza Göre Gelinlik Seçimleri 1 başlıklı makalemizde Burcunuza Göre Gelinlik Seçimleri 1 hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>