Burcunuza Göre Gelinlik Seçimleri 1

Gelinlik, her genç kızın hayali olmakla beraber birçok genç kızı da düşüncesinde dahi mutlu etmeye yeterli bir materyal halinde. Küçüklükten beri hayali kurulan, saflığı, duruluğu simgeleyen, özel gecede tüm genç kızların muhteşem görünmesine yardımcı olan hayati önem taşıyan güzelliğe sahip olmasıyla tüm bayanların pür dikkat ettiği modellerin arasında yer alıyor. Eskiye göre gelinlikler üzerinde çalışan firmaların artış göstermesi genç kızların işlerini fazlasıyla kolaylaştırıyor. Havaların iyiden iyiye ısınması ile kendini belli etmeye başlayan düğün mevsimi heyecanı doruk noktasına taşımaya yetiyor da artıyor bile. Yaşanılan telaşenin yanı sıra gelinlik seçimlerinde zorluk yaşanıyorsa bir de burcunuzun özelliklerine göre model seçmeyi deneyebilirsiniz. Gelinlik seçiminde burçlara değinecek olursak,

Koç burcu gelin hanımları, modern ve yenilikçi yapıya sahip olmaların yanı sıra klasik modellerdense göz alıcı ve modern tarzlarda gerçekleşen fazla abartılı olmamakla birlikte süslemeleri bulunan ince askılı, üst bedeni vurgulayan gelinlik modelleri tercihlerinden yana olabilir. Genellikle A kesim ve Denizkızı modelleri tarzınızı en iyi yansıtan modellerdir.

Boğa burcu gelin hanımları, hassastır, kaliteli ve sade olmaktan hoşlanır. İpek, şifon, organze, Fransız dantelleri seçimleri arasında yer alır. İnci ve büyük detaylı takıların yanı sıra yüz hatlarını ortaya koyan dağınık topuz modeli ile vurgular.

İkizler burcu gelin hanımları, detaycı olmasının yanı sıra gelinlik modellerinin göz kamaştırocı ve kat kat eteklerin yer aldığı modeller tercihidir. Saç aksesuarları konusunda çiçek ve duvak modelleri kullanarak hareketlendirmeleri mümkün.

 

 

Yengeç burcu gelin hanımları, kırılgan yumuşak kalpli romantik olmalarının yanı sıra, içe dönük ve romantik parçalar üzerine seçim yapar. Renk olarak düğünde gümüş deniz mavisi ve beyazı tercih ederler. A Kesim ve balo tipi gelinlik modelleri tarzını yansıtır.

Aslan burcu gelin hanımları, kraliçe ruha sahiptir. İddialı olmayı seven ve kuyruklu ihtişamlı kabarık modeller tam da tarzlarını ifade eder. Prenses tipi gelinlikler hayallerini oluştursa da sade modellerde bile aksesuar ve duruşları ile göz alıcı hale dönüşebilirler.

Başak burcu gelin hanımları, romantik prenses olan gelin adayları seçimleri konusunda işlenmiş dantel ve kaliteden ödün vermeyen kumuşları tercih ederler. Gelinlik üzerindeki kol detayları ve danteller tam size göre. Gelinliğin arkasında bulunan kuyruklar, iri yada ufak fiyonklar daha iyi görünmenize neden olur ve vücut tipinize en uygun olanı A kesim gelinliklerdir.

Bir önceki yazımız olan 2015 Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlararkası kat kat prenses gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>