Boyundan Bağlamalı Gelinlik Modelleri

Etrafta o kadar çok gelinlik modelleri vardır ki gelin adayları artık hangi birini seçmesi gerektiğini şaşırmaktadır. Straplez gelinlik modelleri, boyundan bağlamalı gelinlik modelleri, askılı gelinlik modelleri, tek omuzlu gelinlik modelleri hepsi bu gelinlik modelleri arasındadır.

Gelinlik modelleri çok fazla vardır. Peki bunlardan en uygunu hangisidir? En uygun olanı genelde vücut tipiniz belirlemektedir. Bazı hanımlar straplez gelinlik modellerinden hoşlanır. Fakat bazı gelin adayları ise straplez gelinlik modellerinden hoşlanmamaktadır. Bu yüzden onların tercihi farklı gelinlik modellerinden olmaktadır. Boyundan bağlamalı gelinlik modelleri de bu farklı gelinlik modellerinden birisidir. Bu tarz gelinlik modelleri kolsuz giyinmeyi sevmeyen için idealdir. Bunun yanı sıra bu gelinlik modelleri farklı bir hava yaratmayı da başarmaktadır. Boyundan bağlamalı gelinlik modelleri için her tarz gelinlik modeli de mevcuttur. Zevkinizi göz önünde bulundurarak dantel işlemeli olanlardan, taş işlemeli olanlara kadar tercih yapma seçenekleriniz vardır. Bunun yanı sıra bir de kabarık ya da balık etekli boyundan bağlamalı gelinlik seçenekleri vardır. Tercihi boyundan bağlamalı gelinlik modelleri olacak hanımlarımız için bir kaç seçenek sunmak istedik. Aşağıdaki fotoğraflardan kendinize model seçebilirsiniz.  Bu modeller uygun kombin ile sizi en şık gelin yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Dore Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Dore Gelinlik Modelleri, Dore Gelinlik Modelleri ve Dore Renkli Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarincili gelinlik,boyundan balamal abiye modelleri,boyundan gelinlik modelleri,en güzel gelinlik modelleri boydan,boyundan bağlamalı gelinlikler,boyundan baglamali gelinlik,en güzel gelinlik boydan,en kabarik boyundan baglamali gelinlikler,boyundan resimler,boydan gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>