Bohem Tarzı Abiye Saç Modelleri

bohem tarzi abiye sac modelleri 10 400x291 Bohem Tarzı Abiye Saç ModelleriSaç modası 2015 yılı ile beraber bozuk ve dağınık topuz modellerini çok daha ön plana çıkarıyor. Düzenlenen gelinlik ve abiye defilelerinde, fotoğraf çekimlerinde modellerin bohem tarzı abiye saç modelleri sergilendiği araştırmalar sonucunda belirlendi. 2015 yılının en trend saç modeli dağınık ve bozuk örgülü saçlar. Gerek günlük hayat kullanımında, gerek gelin saçı modellerinde ve gerekse de abiye saç modelleri arayışında farklı örgülü saç modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Bohem tarzı abiye saç modelleri farklı örgü seçeneklerini gözler önüne serdiği gibi aynı zamanda da bohem saç aksesuarlarının da ön plana çıkmasını tetikliyor. Bohem tarzı yansıtan özgün saç aksesuarları kullanılarak çok muhteşem saçlar yapılabiliyor. Geçtiğimiz sezon saç aksesuarlarında taşlı taçlar ve tokalar çok daha popüler olarak algılanmıştı. 2015 sezonu incelendiğinde ise çiçek taçlar daha çok kullanılacağa benziyor. Özellikle canlı çiçek görünümündeki normal taçlardan biraz daha büyük ve gösterişli seçimler çoğu gelin adayının ilk seçimleri arasına yerleşecek. Tabii ki de sadece gelin başında kullanılmayan bu taçlar İlkbahar ve yaz düğünlerinde tüm konuklarında abiye kıyafetlerinin üzerine tercih edebileceği türden. Uzun şifon abiye elbiselerin üzerine çok hoş salık bir saç ve çiçek taç kullanarak hem soft hem de duru bir güzelliğin ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Yaz düğünlerinde fresh bir görünüm sergilemek isteyenler de yine bu farklı çiçekli taç aksesuarlarını salık saç üzerine kullanabilir.

Bir önceki yazımız olan Trend Retro Saç Modelleri başlıklı makalemizde 50'li yılların abiye saç modelleri, 60'lı yılların abiye saçları ve retro abiye saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik tarzında abiyeler,bohem abiye,bohem tarzı saç modelleri,tarz saç modelleri,BOHEM TARZI GELİNLİKLER,tarz saçlar abşye,taçlı abiye saç modelleri,tarz abiye modelleri,gelinlik tarzı abiye fiyatları,bohem tarxı abiyeler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>