Bohem Gelinlik Modelleri

bohem gelinlik modelleri 10 343x400 Bohem Gelinlik ModelleriBohem tarz 2014 yılında ön plana çıkmış ve bir moda akımı yaratmaya başarmış giyim stilleri arasındadır. Bohem gelinlik modelleri de bu akıma uyum sağlayan oldukça sade gelinlik modellerinden oluşuyor. Tarzınızla rahatlıktan ve sadelikten hoşlanıyorsanız eğer bu tarz bir gelinlik tam da size göre olabilir. Gelinlik seçiminize bohem havası vermek istiyorsanız kesinlikle saç ve makyaj ayrıntısını da buna göre ayarlamanız gereklidir. Gelinliğinize uyum sağlayacak şapka, saç bandı ve saç aksesuarları ile görünüşünüze farklı bir hava katarken aynı zamanda kendi stilinizi de ortaya koyabilirsiniz.

Bohem gelinlik modelleri 2014 2015 yılında da çok farklı seçenekleri ile karşımıza çıkacak. 2015 yeni sezon gelinlik modelleri arasında bohem tarz sadelik ve dekolte detayı ile tercihleri etkiliyor. Kabarık gelinliklerden hoşlanmayanlar, gösterişi sevmeyenler ve gelinliğin içinde rahat etmek isteyenler için bu tarz kaçınılmaz. Son zamanlarda askılı, straptez, omuzdan askılı gelinlik modelleri seçeneklerini bohem tarzında bulmak mümkün. Özellikle de bohem tarzında gelinlik modelleri içinde saç aksesuarları gittikçe yaygınlaşıyor. Bohemin en önemli detayı gelinlik modelleri için dantel ve transparan tarzlarla bütünleşmiş durumda. Dökümlü gelinlik modelleri içinde de bohem tarzına rastlanabiliyor. Çiçek taçlarla bezenmiş açık gelin saç modelleri bohemi en iyi yansıtan özellikleri bir arada olmasına olanak sağlıyor. Alışılmışın dışında bir tercih yapmak, sadeliğinizi ön planda tutmak için birbirinden farklı gelinlik modellerini bohem tarzında tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Badgley Mischka Yazlık Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Badgley Mischka Yazlık Gelinlik Modelleri ve Badgley Mischka Yazlık Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarbohem gelinlik,bohem gelinlik modelleri,bohem gelinlikler,bohem tarzı gelinlik modelleri,bohem tarzı kıyafetler online satış,bohem tarzı kıyafetler nereden alınır,bohem gelinlik nereden alınır,bohem tarz gelinlikler,bohem gelinlik fiyatları,bohem gelinlik satın al
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>