Bekarlığa Veda Partisi

bekarliga veda partsisi 266x400 Bekarlığa Veda PartisiKlasik bir kına gecesinden ziyade, arkadaşlarınızla eğleneceğiniz bekarlığa veda kutlaması mı yapmak istiyorsunuz. Sadece sevdiklerinizle kız kıza düzenleyeceğiniz bekarlığa veda partisi için organize olmak önemli. Yemek yenilecek yer, eğlence için gidilecek kulüp ve dahasını en az iki hafta öncesinden planlamanız gerekiyor. Geç kalınmış organizelerde ufak tefek pürüzler stresini tetikleyebilir. Neden peki böyle bir organizasyon yapmalısınız? Öncelikle evlilik hazırlıkları biraz stresli ve ufak tefek pürüzlerin ortaya çıkarıp sinirlerinizi bozmasını tetikleyebilir. Yoğun hisler her zaman kişileri yorar ve bu eğlencede tüm yorgunluğunuzun unutulmasını sağlayabilir. Bu yüzden de sevdiğiniz en yakın arkadaşlarınızla mini bir tatil programı ya da bir gece düzenleyebilirsiniz. Ufak bir tatile kim hayır diyebilir ki? Ya da bir gece vakti sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence için kim mızıkçılık yapar ki?

Bekarlığa veda partisi için ilginç fikirler türetebilirsiniz. İllaki dışarı çıkmanıza da gerek yok üstelik. Evde bir parti düzenleyebilir ve arkadaşlarınızla minik oyunlar oynayabilirsiniz. Ayrıca ufak hatıra amaçlı magnetler yaptırabilir, hepsine ayrı bir kısa mektup yazabilir ve hem gülüp hem de duygusal anlar yaşayabilirsiniz. Çılgınca dans edebilir, şarkılar söyleyebilir ve evlenmeden önce doyasıya arkadaşlarınızla vakit geçirme fırsatı yaratabilirsiniz. Hatta tüm gece boyunca eğlencenizi hep beraber yaptığınız hazırlıklarla da eğlenceniz uzayabilir. Yemekler, müzikler derken evlenmeden önce evliliğinizi kutlamaya başlayabilirsiniz. Hatta hamam adetini havuza giderek bile kutlayabilir, daha farklı fikirlerle bir arada eğlenebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Düğün Masası Dekorasyonu başlıklı makalemizde düğün hazırlıkları, düğün konsepti ve düğün masası dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaryhs-fh_lsonswrow,bekarlığa veda eğlenceleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>