Baskılı Gelin Ayakkabısı Modelleri

Yeni Moda Baskılı Gelin Ayakkabısı Modelleri Baskılı Gelin Ayakkabısı Modelleri

Yeni Moda Baskılı Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin ayakkabısının ne denli büyük önem arz ettiğini bilmeyen hiçbir bayan yoktur sanırım. Evlilik ve düğün konusunda bir gelin için en büyük görsellik ve önem gelinliğe aittir fakat bir gelinliğin tam olarak istenen görüntüyü sağlaması, gelinliğin öne çıkması gibi olguları yerine getiren en büyük yardımcı da gelin ayakkabısıdır. O yüzden asla ama asla geri plana atılmaması gereken ve öyle gelişi güzel bir seçim yapılmaması şart olan bir şeydir. Bu duruma dikkat edilmeli ve gerekli özen gösterilmelidir.

Baskılı gelin ayakkabısı modelleri son zamanlarda birazda olsa farklılık arayan gelin adayları için oldukça iyi bir alternatif olarak piyasada bulunuyor. Görsel açıdan son derece sevimli ve şık olan bu modeller sayesinde tam olarak istediğiniz görüntüye ulaşabileceksiniz. Bu tarz baskılı gelin ayakkabılarının neredeyse tamamı beyaz ayakkabı üzerine baskıların  eklenmesi ile ortaya çıkıyor ve gelin ayakkabısında hem sizin hem de damadın isminin bulunduğu modeller oldukça hoş ve romantik diyebiliyoruz.

Baskılı gelin ayakkabısı modelleri arasında isimden farklı bir görsellik isteyenler için bolca kalbin bulunduğu baskılarda yapılabiliyor. Bu sayede ayakkabılarınız ciddi manada şirin görünebiliyor. Bunun dışında aklınıza gelebilecek her baskıyı size özel olarak yaptırabiliyor, böylelikle tam olarak istediğiniz gelin ayakkabısını bulabiliyorsunuz.

 

Bir önceki yazımız olan Parlak Gelin Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Parlak Gelin Ayakkabısı Modelleri ve Yeni Parlak Gelin Ayakkabısı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarbaskılı topuklu ayakkabılar,baskılı gelin ayakkabıları,baskılı gelin ayakkabısı,isim yazılı gelin ayakkabıları,baskılı gelin ayakkabıları fiyatları,baskili gelinlik ayakkabıları ve fiyatlari,baskılı gelinlik ayakkabıları,gelin ayakkabısı modelleri ve fiyatları,gelinlik ayakkabı fiyatları,gelin damat desenli gelin ayakkabısı al
Pin It

5 - “Baskılı Gelin Ayakkabısı Modelleri

    • Sitemizde satış bulunmuyor ne yazık ki. Ayakkabı tasarlayan firmalar ile görüşebilirsiniz. İyi günler =)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>