Balon Topuz Gelin Başı Modelleri

balon topuz gelin basi modelleri 6 288x400 Balon Topuz Gelin Başı ModelleriDüğün hazırlıkları her zaman aşama aşama incelenmesi gerekir. Gelinlik seçiminden, gelinliğin iç çamaşırına, manikürden gelin saçı modellerine ve aksesuardan gelin ayakkabısına kadar bir bütünlük sağlayacak seçimler yapmak önemlidir. Balon topuz gelin başı modelleri gelin saç modelleri arasından çok fazla talep gören seçeneklerden; fakat herkese de yakışabilecek bir saç modeli değil. Her gelinliğe yakışabilecek saç modeli farklıdır. Öncelikle ne kadar çok gelinlik modeli olduğunu düşünün ve bu modelleri tamamlayan da farklı duvak seçimlerini gözünüzde canlandırın, bir o kadar farklı saç modeli olduğunu da aklınızdan çıkarmayın. Bu yüzden de bu kadar farklı alternatif varken seçimlerinizi muhakkak yüz tipinize ve gelinlik modelinize uygun olarak belirlemeyi ihmal etmemelisiniz.

Balon topuz gelin başı modelleri geniş ve iri görünümü ile yüz hattın genişlemesine neden olur. Bunun içinde minyon yüz tipine sahip kişilerin yaptırabileceği saç modelleri arasındadır. Uzun saçlı olmanın duvağı sabitleme amaçlı daha çok avantajı bulunur. Aksi halde kısa saçlara da gelin başı modellerinde topuz saçlar ek kullanılarak yapılabilir. Bu aşamada ise kesinlikle duvağın hafif olması gereklidir. Yüzünüz geniş bir hatta sahipse ve yuvarlak yüz şekli grubunda yer alıyorsanız eğer balon topuzu modellerini gelin saçınız olarak düşünmemelisiniz. Bu yüzünüzün olduğundan daha geniş bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. Kabarık ve iri bir topuz modeli istiyorsanız en azından tepeden değil ensene toplanmış olanlarından seçmeniz çok daha hoş duruş sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bohem Tarzı Abiye Saç Modelleri başlıklı makalemizde bohem saç modelleri, bohem tarzı abiye saç modelleri ve bohem topuz saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarbalon topuz modelleri,balon topuzu,Gelinlik te balon topuz,balon gelinlik duvak modelleri,balon duvak gelinlerin saç modelleri,balon duvak,balon topuz modelleri 2015,uzun saçlı gelin topuz modelleri,duvaklı gelin başı,duvaklı topuz gelin başı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>