Balık Gelinlik Modası

balik etek gelinlik 13 311x400 Balık Gelinlik ModasıDüğün sezonu ile beraber gelinlik araştırmaları her sene olduğu gibi bu sene de gündemde. Nasıl bir gelinlik seçmeliyim? En güzel neler? 2015 senesinin moda hangileri? gibi sorular gelin adaylarının yakın merceğinde incelenmeye başladı. Öncelikle trendlerden hareket etmek istiyorsanız eğer balık gelinlik modası değerlendirmek gerekiyor. Hele ki kır düğünü konseptli bir organizasyona giriştiyseniz eğer, balık eteğin rahatlığını kabarık gelinlik modellerinde bulamayacaksınız. Bunun nedeni de gelinliğin etek kısmının genişliğinden kaynaklanıyor. Gelinlikte etek kısmı ne kadar dar ise gelin adayı o kadar rahat ediyor. Geniş etekli gelinlikler hareketlerin kısıtlanmasına ve düğün gecenizi baştan aşağıya etkisi altına alıyor ne yazık ki. Kır düğünün konsept detayında bulunan açık hava ve çim detayı ise gelinleri biraz daha zorlayabiliyor.

Balık gelinlik modası yeni sezonun yeniliklerinden değil. Geçen sezonda tercih edilen gelinlik modelleri değerlendirmesinde, bu gelinliklere rastlayabilirsiniz. Yeni sezon gelinlik modeli gibi bir takıntı oluştuysa kafanızda, 2015 gelinlik koleksiyonlarında yer alan balık etekli gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz. Karşınıza çıkacak muhtemel modellerinde muhakkak tül detayları, danteller ve inci işlemeler yer alacaktır. Gösterişli bir seçim yapmak istiyorsanız dantel ve inci işlemeli olanlarını yakından inceleyebilirsiniz. Sade bir gelin olmak isteyenler ise drapeli ve tül detaylı balık gelinliklere yönelebilir. Birbirinden güzel ve birbirinden havalı gelinlik modellerini düzenlenen galeriden bakabilir ve modellerden ilham alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Modası Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 gelinlik modelleri, 2015 moda gelinlikler ve 2015 modası gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarbalıq formalı gelinlikler,gelinlik donlari baliq,baliq gelinlik donlari,gelinlik donu moda geden,başık gelinlik,qrmzi renkde gelnik,baliq formali donlar,baliq etey modelleri,Baliq etey gelin donu,baliq donlar
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>