Balık Etekli Abiye Modelleri

balik etek abiye 400x348 Balık Etekli Abiye ModelleriAbiye modasının eskimeyen modelleri arasında yer alan balık elbiseler, 2014-2015 sezonunda da dikkat çeken modeller arasında. Balık etekli abiye modelleri her geçen sene farklı işlemeler, detaylar ve renklerle incelense bile kesim bakımından kesinlikle en trend seçenekler arasında yerini almaktadır. 2015 sezonunda siyah rengin asil duruşu ile değerlendiriliyor. Tül detayları bollaşan bölgeye yerleştiren tasarımcılar, klasik görünümü bir artı sağlamaktan geri kalmıyor. Balık abiye modelleri yeni sezon içerisinde sadece tül değil; geniş yakalı omuz dekolteleri ile de süsleniyor.

Balık etekli abiye modelleri kimlere yakışır? Sorusuna bir cevap arayanlar, tüm vücudu saran bu elbise modelinde ince ve uzun yapıda olmak zorundalar. Balık etekli elbise modelleri bel kıvrımını, kalça ve basen genişliğini dize kadar saran yapısı ile tahmin edildiğinden daha da ön plana çıkarır. Bu yüzden de balık elbise giymeyi planlaya kişinin fiziği oldukça fit olmalıdır. Aksi bir durumda ise problemli fazlalıklar göze daha da batacaktır. Özellikle basen ve göbek bölgesinde fazlalığı bulunan bayanların bu abiye modelinden uzak durmaları gerekir. Ayrıca balık elbiselerde boy faktörü de önemlidir; çünkü dizden sonra bollaşa kesimi bacak boyunu otomatikman kesecektir. Bu kesim de boyun daha kısa görünmesine neden olabilir. Bu yüzden de kısa boylu hanımlar için balık elbiseler ideal bir seçim değildir. Daha çok uzun ve ince yapıda hanımların giyebileceği modeller arasındadır.

Bir önceki yazımız olan 2015 Uzun Abiye Modası başlıklı makalemizde 2015 moda abiye modelleri, 2015 uzun abiye modelleri ve son moda abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargöbeği açık elbiseler abiye,2015 siyah balık abiye modelleri,balık model abiyeler ve fiyatları,parçalı balık etekli abiye,abiye modelleri kapalı balık etekli,abiye balık elbise kuyruklu,balık elbise modelleri kimlere yakışır,balik etek siyah acik modeller,balik etekli abiye modelleri,balik etekli abiyeler kime yakiwir
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>