Badgley Mischka Yazlık Gelinlik Modelleri

 

Gelinlik konusu bayanların, özellikle de evlilik hazırlığı yapan bayanların kafalarını kurcalayan ve heyecanlanmalarına sebep olan bir kıyafettir. Görüntü olarak oldukça zariftir fakat taşıdığı anlam, görüntüsünden çok daha önceliklidir. Bu yüzden de seçeceğiniz model büyük bir önem taşıyor. Bunun yanı sıra yaz aylarında düğün yapmayı planlayanlar için gelinlik seçimi iki kat daha fazla önemlidir. Seçeceğiniz gelinlik yaz sıcaklarında sizleri rahat ettirmek zorundadır. Aksi halde sizin için en önemli günde kendinizi hiç bir şekilde rahat edemez bir şekilde bulabilirsiniz.

Badgley Mischka yazlık gelinlik modelleri kullanılan kumaş ve kesimleri itibariyle sizleri rahat ettirmek üzerine dizayn edilmiş denilebilir. Bunun yanı sıra bahsettiğimiz gelinlik modelleri görüntü olarak da tam istediğiniz sonuçları almanıza olanak sağlayacaktır. Elinizin altında bu kadar kaliteli bir gelinlik markasına ait ürünler mevcut iken, alternatiflere yönelerek kendinizi tehlikeye atmanız pekte mantıklı olmayacaktır. Özellikle de dantel işlemeli modeller sayesinde zarafeti ve şıklığı bir arada bulabileceğinizi unutmamalısınız.

Badgley Mischka yazlık gelinlik modelleri arasında yer alan askılı gelinliklerde kullanılan işlemeler ve taş süslemeler sayesinde ışığın altında pırıl pırıl parlayan bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra straplez gelinlik modelleri sayesinde de çok daha kadınsı bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Kısacası sizlerin beğenisine sunulan çok sayıda model olduğu söylenebilir.

Bir önceki yazımız olan Kabarık Victoria Kyriakides Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Victoria Kyriakides Gelinlik Modelleri ve Victoria Kyriakides Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarvictory gelinlik,dantelli gelinliklerin uzerine gidecek gelin saci
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>