Allure Couture 2014 Gelinlik Koleksiyonu

   Yaz aylarındayız ve bu mevsim genel olarak düğün dönemi adı ile bilinmektedir. Eğer düğünlerin sıklaştığı bu dönemde katılacağınız organizasyonlardan bir tanesi de bizzat kendi düğününüz ise çoktan bir gelinlik seçmiş olmanız gerekiyordu. Eğer hala gelinliğinizi seçemediyseniz telaş yapmanıza gerek yok çünkü sizlere gelinlik konusunda sektörde başarılı işler ile ön plana çıkan bir markadan ve bunun modellerinden söz etmek istiyoruz. Allure Couture markası gelinlik dünyasına yeni bir soluk kazandıran modelleri ile adından sıklıkla söz etmeye devam etmektedir. Başarılı işler sayesinde 2014 senesine damga vurmaya hazırlanan bir marka olarak lanse edilebilir.

Allure Couture 2014 gelinlik koleksiyonu içinde yer alan çok sayıda model arasında kendiniz için uygun bir modeli mutlaka bulacaksınız. Görsel olarak son derece tatmin edici olan bu modeller arasında bir tanesi diğerlerine nazaran biraz daha ön plana çıkmayı başarıyor. Bahsettiğimiz bu model uzun kuyruklu gelinlik modelidir. Görsel olarak üzerine yapılan işlemeler sayesinde çok zarif ve şık bir görüntüye ulaşmanızı sağlayan bu modeller ilk seçenek olarak karşınıza çıkacaktır.

      Allure Couture 2014 gelinlik koleksiyonu içinde yer alan modellerden bir diğeri ise taşlı gelinlik modelleridir. Işıkların altında parıldayan bir görüntüye ulaşmak isteyenler için bu model ideal bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. Hem zarif hem de şık görünmek istiyorsanız eğer taş süslemeli gelinliklere göz atmanızda fayda olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Miss Mine Kabarık Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Miss Mine Kabarık Gelinlik Modelleri ve Yeni Miss Mine Kabarık Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkınalık modelleri ve fiyatları,simli kınalık modelleri kuyruklu
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>