Akay Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

2014 sezonu gelinlik modelleri için tüm firmalar koleksiyonlarını tanıtmaya başladılar. Oldukça geniş bir alanı olan gelinlik dünyasında tasarımcılar gelin adaylarının dikkatini çekmek için oldukça farklı ve yaratıcı tasarımlar ile karşımıza çıkıyorlar.

Akay Gelinlikler Akay Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Akay Prenses Etek Gelinlikler

Bu koşuşturmanın içine dâhil olan bir gelinlik firması da ’dir. modelleri bu sezon oldukça büyük bir titizlikle tasarlanmış ve neredeyse hiçbir detay atlanmamış hatta aksine detaylara daha fazla değer verilmiş. Sektörün gelişiminin farkında olarak sıra dışı tasarımlar üretmeye çalışan bu işte oldukça başarılı olmuş ve adını duyurmuş firmalardan bir tanesidir.

2014 Akay marka gelinlik modellerine bu sezon “Romantic” adı verilmiş. Zaten modelleri incelendiğinde neden bu isim verildiği oldukça iyi anlatılıyor. Bu sezon ürünlerinde ağırlıklı olarak dantel işlenmiş ve gelinliğin kuyruğu oldukça uzun tutulmuş. Yine gelinlik dikimlerinde simli kumaşlar kullanılmış ve bu da gelinliklerin oldukça parıltılı ve göz alıcı durmasını sağlıyor. Yine bel kuşağı yerine halat şeklinde örgülerin kullanılması gelinlikleri oldukça farklı kılıyor ve dikkat çekmesini sağlıyor. 2014 Akay marka gelinlik modellerini inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve bu markayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Gelinlik Modelleri ve Detayları başlıklı makalemizde 2014 Gelinlik modası ve 2014 gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarakay gelinlik,sapkalı gelinlik modelleri,akay gelinlik nişanlık,akay,2014 pembe kusakli prenses model gelinlik,akay prenses model,gelinlikte pembe kuşak
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>