Abiye Çanta Modelleri 2014

2014 canta modasi yuzuklu canta 400x301 Abiye Çanta Modelleri 2014Her sene yenilenen moda bazen de kendini yeniden tekrarlayabiliyor. Abiye çanta modelleri 2014 hem aksesuar havasında hem de minicik. Çanta detayı abiyede ya da günlük kıyafette tüm uyumu tamamlayan ve kıyafetin duruşuna yön veren bir seçimdir. Kıyafetin ayrıntısı değil tamamen tamamlayıcı özelliğe sahip, işlevsel bir tercihtir. Son iki senedir bilindiği gibi artık çanta, ayakkabı, elbise üçlüsünde renk uyumu çok fazla tercih edilmiyor. Daha çok farklı renk tonları ile ayakkabı ya da çanta ön plana çıkartılıyor; fakat burada tercih yaparken farklı renk kullanımında birinden birinin muhakkak elbise ya da kıyafetle uyumlu olması çok daha müthiş bir görünümü tetikliyor.

Abiye çanta modelleri 2014 en trend seçimler yüzüklü çantalar. Elde tutulan ve parmak detayı bulunan bu çantalar hem rahat taşınıyor hem de oldukça şık bir görüntünün açığa çıkmasına neden oluyor. Abiye çantaların küçük olması ile daha rahat taşınabilirliği hem görünümündeki şık detayın oluşmasına hem de pırıltılı ama küçük bir aksesuarınızın meydana gelmesine yardımcı. Abiye çantalarda yüzüklü çantaların yanı sıra işlemli olanları da oldukça rağbet görüyor. Kıyafetinizin en önemli detayını seçerken özellikle de abiye kıyafetinize kesinlikle günlük çanta kullanmayın. Abiye elbise ve günlük çanta bir araya geldiği zaman kıyafetiniz basit bir duruş kazanacaktır. İncili, tüylü, taşlı ve rengarenk çantalar 2014 abiye çanta modasına şekil veriyor. Altın rengi ve metalik seçimlerinde 2014 modası içerisinde yer almakta.

Bir önceki yazımız olan Ten Rengine Göre Gelinlik Modelleri Seçimi başlıklı makalemizde 2014 gelinlik modelleri, gelinlik renkleri ve ten rengine göre gelinlik modelleri seçimi hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarelde tutulan çanta modelleri,elde tutma çanta modelleri,cata modeli abiye,elde tutulan çanta modeli,elde tutulan abiye çantanın adı,elde tutma canta,elde tutlan abiye çantalar,canta modelleri elde tutma,çanta modelleri 2014,Canta Moda 2014
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>