2015′in En Güzel Gelinlikleri

2015 in en guzel gelinlikleri 266x400 2015in En Güzel GelinlikleriHerkes düğünün en güzel ve en özel olmayı ister. Tüm genç kızların gelinlik hayali bir prensesi temsil eder. 2015′in en güzel gelinlikleri ile hayallerinize bir adım daha yakınlaşmak ister misiniz? En özel ve en tarz ile herkesten bir adım önde olmak mümkün. Bunun için gelinlik modelinizde iddialı bir seçim yapmak yeterli bir sonuç elde etmenizi sağlayacaktır. Trendler ve 2015 modası incelendiği zaman bu iddialı durum dantel gelinlikler ile mümkün oluyor. Dantelin tül ile dansını anlatan muhteşem , transparan detaylarında da altını çiziyor. Yeni sezonda ünlü markaların en vazgeçemediği ayrıntı ise minimal bir tarzı öne çıkarıyor. Minimal gelinliklerin sade ve hoş görünümü zarif bir duruşun kazanılmasına yol açıyor ve sonuç olarak da oldukça harika bir görünüm elde ediliyor.

2015′in en güzel gelinlikleri arasında sadece dantel, transparan ve tül detayları yok tabii. Bu detayları tamamlayan dar kesim ve tene yakın kalıp olarak adlandırılan gelinlikler de bulunuyor. Balık etekli gelinliklerin daha düz kesimli hali olarak da gözünüzde canlandırabilirsiniz. Dar kesim gelinliklerde de sadelik yine tahmin edildiği gibi oldukça baskın. Gelinliğin güzelliğinin doğal ve olağan güzellikten öne çıkmasını engelleyen bu durum aslında sokak modasında da normcore detaylarla şekilleniyor. Tabii bir de sezonun 70′ler modasında yer alan bohem tarzı da unutmamak gerekiyor. Stilinize özgürlük ve salaşlık katarak da doğal bir çizgi yaklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dantel Gelinlikler 2015 başlıklı makalemizde dantel gelinlikler, dantel gelinlikler 2015 ve gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaren guzel gelinlikler 2015,dünyanın en güzel gelinliği 2015,guzel gelinlikler,2015 in gelinlikleri,2015 in en güzel gelinlikleri,bohça nasıl süslenir,güzel gelinlikler 2015,en güzel gelinlik modelleri 2015,2015 gelinlik fiyatları nasıl kızla,www 2015 in gelinlikleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>