2015 Yarım Balık Gelinlik Modeli

Havaların ısınmasıyla beraber düğün sezonu başladı. Evlenecek çiftlerin heyecanları son hız devam ederken, birçok hazırlığı da beraberinde getiriyor düğün hazırlıkları. Her genç kızın hayalini elbette en büyük ölçüde gelinlikler oluşturuyor. Renk, tarz, vücut yapısının yanı sıra beklenen modeli bulmak zor olmasa da karar aşamaları biraz zorluyor gelin adaylarını. Önemli ölçüde hayal edilerek başlanan bu yolculuk da umutlar da büyük oluyor elbette ki. Hayal gibi bir düğün için hayal gibi modeller geniş yer ve önem tutuyor gelin adaylarının akıllarında. Elbette ki bu özel gecede gelin adayları da çok özel olmak ister Rüya gibi olacak gecede harika görünmekse özel olduğu kadar da hiç de kolay değil. Elbette istenen tarz ve model bir gelinlik bulmak kolay olduğu kadar da sabır gerektirmektedir.Bu özel gece de baş döndürücü olmak ve kendini fazlasıyla özel ve güzel hissetmek çok önemli bir yer teşkil eder.

Yaşanan gerginlik ve telaşenin içerisinde doğru gelinlik modeline karar vermek biraz zor olsa da gelin adaylarının karşısına yenilen tarz, model ve renkleri ile birçok model çıkmakta.  Bu sezonun en çok göze çarpan ve tercih modelleri arasında bulunan yarım balık model gelinlikler de fazlasıyla dikkat çekmekte. Oldukça saflığı ve sadeliği ön planda tutan bu gelinlik modeli açık hava düğünlerinde kır düğünlerinde fazlasıyla tercih edilmekte. Kendini prensesler gibi hissettirecek olan yarım gelinlik modeli, tercih olarak kum saati biçiminde vücut tipine sahip olan gelin adaylarında gayet hoş bir görüntü yaratmakta. Yarım balık modeli gelinlik, atletik vücuda sahip, minyon sırta sahip olan, sırt dekoltesine güvenen gelin adaylarının başlıca tercihleri arasında. Vücut hatlarını belirgin hale getiren yarım balık gelinlik modeli dantel kumaşlardan tasarlanmakta ve tül kombinasyonu duvakla muhteşem bir görüntü oluşturmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Arananlargelinlik modelleri ve evlilik hazırlıkları,nisan 2015 modelleri ve fiyatları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>