2015 Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

2015 uzun kollu gelinlik modelleri 400x300 2015 Uzun Kollu Gelinlik ModelleriKış mevsiminde gelinlik modelleri arasında seçimler yaparken, hava koşullarına uygun olan alternatifleri değerlendirmek gerekir. Bunun amacı aslında soğuktan korunmak değil, görünümün hava şartlarına tezat düşmemesi içindir; çünkü uzun kollu gelinlik modelleri sizi havanın soğuk şartlarından korumayacaktır. Tabii ki bu da uzun kollu gelinlikleri sadece kış aylarında tercih edilmediğinin de bir kanıtıdır. Özellikle kilo problemi olan bayanların kol bölgesinde oluşan fazlalıklarında örtülmesi için uzun kollu bir gelinlik modeli oldukça ideal bir seçimi ortaya çıkaracaktır. Kolu saran kumaşlar tercih edildiğinde daha ince ve zayıf bir görünüm elde etmek de mümkündür.

2015 uzun kollu gelinlik modelleri kol detaylarında transparan tül, dantel ve güpür detayları ile süslenmiştir. Gelinlik tasarımcıları dantel ve güpür karışımı işlemeler ile hem daha zarif bir görünümü açığa çıkarmış hem de nostaljik bir havanın da baskın olmasını sağlamışlar. Kolların uzun olmasından dolayı çok kapalı bir gelinlik modeli istemeyenler için sırt dekoltesi veya derin göğüs dekoltesi kullanılabilir. Bir de arasında gelinlik kesimi daha çok dar kesim olarak kullanılmaktadır. Kabarık bir gelinlik modelinde uzun kol detayı gelinlik modelini boğabilir. Bu yüzden de zarif bir görünümün dışına çıkmamak için balık gelinlikler, kısa gelinlik modelleri ve dar kesimli gelinlik modellerinde uzun kol detayı daha çok tercih edilmektedir. Vücudu saran gelinlik modellerinde özellikle uzun kol ile daha çok uyum yakalanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2015 A Kesimi Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 A kesim gelinlik modelleri, a kesim gelinlikler ve a tipi gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaruzun kollu gelinlik modelleri,uzun kollu gelinlik modelleri 2015,2015 <i>uzun kollu</i> ksa elbise <i>modelleri</i>,qolu gelinlikler,Uzun Kollu gelinlik 2015,qolu uzun gelinlik-modelleri-2015,uzun kol gelinlik modelleri,gelinlik modelleri uzun kollu,фестиваль узун-кол 2015,2015 uzun kollu gelinlikler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>