2015 Uzun Duvak Modelleri

2015 uzun duvak modelleri 12 320x400 2015 Uzun Duvak ModelleriDuvak gelinliğin tamamlayıcısı olarak bilinir. 2015 Uzun duvak modelleri gelinliklerin sadeliğini vurguluyor. Sade ve dantelli gelinlik modelleri üzerinde kullanılan , gelinliğin çok daha gösterişli bir hava kazanmasını sağlıyor. Genel olarak en çok dar kesim ve balık etekli gelinlik modelleri için tasarlanan , görkemli bir görünüm kazanmak için en ideal seçimlerden oluşuyor. Duvakların işlemesinde en çok dantel ve güpürler kullanılsa da, tülden ve çok sade modeller ile de karşılaşmak mümkün.

2015 uzun duvak modelleri incelendiğinde ihtişamlı bir görünüm kaçınılmaz. genellikle gelin adaylarının biraz imrenerek ama bir o kadarda çok endişelenerek baktıkları bir konu; çünkü uzun duvak kullanmak biraz başa bela olabilir. Duvak ne kadar uzun olursa, ağırlığı da aynı ölçüde artıyor. Bu da duvağın başın üzerinde sabitlenmesinin önemini arttırıyor. Duvak bozulduğu zaman gelin başı toplu ise saçlarında bozulması an meselesi olabilir. Bu yüzden de birçok kişinin hayallerini süsleyen; fakat almakta ve kullanmakta cesaret edemedikleri duvaklar arasında kalıyor. İçinizde ukde kalmaması için uzun duvaklar nasıl kullanılır? Sorusu için farklı yanıtlar bulabilirsiniz. Garantili ve en kesin çözüm ise çıkarılabilir olarak tasarlananlarıdır. Çıkarılabilir kuyruklar gibi tasarlanan duvak modelleri ile fotoğraf çekimi ve nikah esnasında kullandığınız uzun kesimi, düğün merasiminde daha kısa bir hale getirebilir ve çok daha rahat hareket edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyük Beden Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde büyük beden gelinlik fiyatları, Büyük Beden Gelinlik Modelleri ve büyük benden gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 uzun duvak modelleri,2015 modalari uzun,gelin duvaklari 2015,gelinlik modelleri 2015 UZUN DUAK,uzun duvak modelleri 2015
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>