2015 Uzun Abiye Modası

2015 uzun abiye modelleri 5 400x400 2015 Uzun Abiye ModasıGece elbisesi modası 2015 yılında uzun ve derin yırtmaçlarla değerlendiriliyor. 2014 yılının abiye modasında sırt dekoltesinin ön plana çıkması, 2015 yılına da yansıyor. Dekolte detayı uzun abiye modasında derin yırtmaç, omuz, V göğüs dekoltesi ve yeniden sırt ayrıntıları yer alıyor. Abiye modellerinde trend renklerin ilk sırasında yine pastel renkler var. Sarıdan laciverte, kırmızıdan bordoya kadar geniş bir yelpazeye de rastlamak mümkün. 2015 uzun abiye modelleri içerisinde dekolteye yer verilen elbiselerde yoğun taş detayından kaçınmak gerekiyor; çünkü hem dekolte hem de işleme elbiseyi boğucu bir kalabalık havaya sokabilir. Bu yüzden işlemeli, yoğun dantel ya da güpür kullanılmış abiyeler de derin dekolteden uzak durmak çok daha şık bir görünümle sonuçlanacaktır.

2015 uzun abiye modelleri arasında dikkat çekici bir detay da kemerler. Kemerli uzun abiye modelleri kişilerin el kısımlarının daha ince gözükmesine neden olurken, aynı zamanda da bacak boyunu uzatan bir özelliktir. Bu formu yakalayabilmek için bel kısmında ince kemerler eklenebilir ya da yine aynı kısma farklı bir motifle işlemeler yapılabilir. Ayrıca 2015 yılında gündeme gelen bir başka abiye modelleri ise mini elbiselere eklenen transparan uzunluk. Transparan gece elbisesi modellerinde sade tüller kullanıldığı gibi güpür süslemeler de trendlerin arasında. 2015 yılında Tek omuzlu abiye modelleri de oldukça rağbet gösterilen elbiselerden.

Bir önceki yazımız olan Abiye Modelleri İçerisinden Kısa Elbiseler başlıklı makalemizde abiye modelleri kısa elbiseler, genç abiye modelleri ve mini abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 abiye modelleri uzun,2015 abiye modası,2015 uzun abiyeler,2015 uzun abiye modelleri ve fiyatları,irem moda gece elbiseleri,2015 lazer kesim sırt dekolte uzun abiyeler,abiye modası,2015 abiye ve gelinlikler,2015 uzun abiye modelleri fiyatları,2015 yil modasi
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>