2015 Trendi Gelin Tacı Modelleri

2015 trend gelin taci modelleri 10 400x383 2015 Trendi Gelin Tacı Modelleri arasında yer alan birbirinden güzel ve şık taçlar farklı saç modellerinin çıkmasına da yardımcı. 2015 trendi gelin tacı modelleri çiçekler ile bezendiği gibi taş detaylarına da yer veriyor. Taşlı taçlar genellik gelin başı modelleri seçimlerinde toplu bir şekilde kullanılıyor. Çiçekli taçlar ise daha fazla bohem tarzı yansıttığı için açık gelin başı modelleri ile tercih ediliyor. Çiçekler kadar yaprak süslemelerinde kullanıldığı taçlar renkli modelleri ile daha çok ilkbahar ve yaz düğünleri için öncelik tanınıyor. Taşlı, gold veya silver  (gümüş) taçlar ise tam anlamıyla dört mevsim tercih edilebilir.

2015 trendi gelin tacı modelleri gelin seçimine karar verildikten sonra alınması gereken aksesuarlar arasında. Gelinlik tercihi duvak seçimini doğurduğu için ve duvak modeline göre de saç modeli hazırlandığından dolayı hemen hemen en son tercihleriniz arasında yer alması çok daha doğru olacaktır. arasından çok kullanmak istediğiniz bir model var ise de muhakkak gelinliğinizi buna uygun olarak seçmeniz önerilmektedir. Gelinlik aksesuarları ayrıntıyı veya detay olarak değerlendirilse bile aslında bir bütünün sağlanmasında önemli rol oynar. Saç şeklinizi belirleyen bir yapıya sahiptirler. Genel olarak taşlı taçlar hemen hemen her saç modeline uyum sağlayabilir; fakat iri ve çiçek taç modelleri için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Saçlarınızın da gelinliğinize uygun olması gerektiği gerçeğini unutmayarak farklı taç modelleri arasından seçimlerinize  örnek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gelinlik İçin 2015 Kürk Modelleri başlıklı makalemizde beyaz kürk modelleri, gelinler için 2015 kürk modelleri ve gelinlik için kürk modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 taç gelin,2106 gelin duvak ve tac modelleri,gelin taç süslemeler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>