2015 Trend Gelin Saçı Modelleri

2015 trend gelin saci modelleri 4 400x300 2015 Trend Gelin Saçı ModelleriGelin saçı gelinlik modeli kadar önemli bir ayrıntıdır. Öncelikle tüm fotoğraflarınızda ön plana gelen ve dış görümünün etkilendiği ciddi detaylar arasındadır. 2015 trend gelin saçı modelleri sıralamasında ilk sırada örgü modelleri yer alıyor. Hemen hemen tüm saç detayları örgüler ve saç aksesuarları ile süsleniyor. Saçlarınızda örgü, gelin saçı aksesuarı modelleri gibi göz alıcı ve odak noktası olacak farkındalıklar yansıtmak istiyorsanız eğer, duvak seçimini mutlaka sade ve saç ile saç aksesuarını kapatmayan modellerden seçmelisiniz. Aksi takdir de ayrıntıların farklı ve tarz görüntüsü kapanacak ve saç detayınız çok belirgin olmayacaktır. Duvak seçiminizi ön plana çıkarmak isterseniz eğer, tepede ve hiçbir şekilde perçemi bulunmayan düz balerin topuzu saç modellerinden yaptırabilirsiniz. Aynı şekilde saç topuzu modelleri ense hizasına kadar da indirilebilir.

2015 trend gelin saçı modelleri sadece örgü detaylarla değil, dağınık ve doğal görünümlü saçlarla da inceleniyor. Özellikle iki üç sezondur hanımlar tarafından vazgeçilmez kılınan salık gelin saçı modelleri de çiçek taçlar, taşlı ve çok şık saç aksesuarları ile süslenmektedir. Tüm bunların yanı sıra duvak seçimlerinin yine dikkat çekici kabarık ve patlayan duvak olarak adlandırılan modelleri de salık gelin saçı için çok hoş ve güzel bir tercih olacaktır. 2015 gelin topuzu modellerinde yoğun talep görecek modellerde eski zamanları hatırlatan ve nostaljik bir görünümü destekleyen, ense hizasında bükülmüş ya da örülmüş saçlar dikkat çekmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Gelin Başı Salık Saç Modası başlıklı makalemizde gelin başı salık saç modası, salık gelin saçı modelleri ve salık gelin saçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin makyaji 2015,2015 gelin sa modelleri,Orgu gelin saci modelleri 2015,2015 trend gelinlikler,2015 gelin saçı modası,en moda sac gelinlik,en moda saç modelleri 2015,2015 kişinin trend saçı,2015 gelinlik saclari,2015 gelin saci
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>