2015 Tesettür Gelinlik Modelleri

2015 tesettur gelinlik modelleri 3 281x400 2015 Tesettür Gelinlik ModelleriTesettür gelinlik modası 2015 yılı ile farklı modelleri gündeme getiriyor. 2015 tesettür gelinlik modelleri farklı tasarımların bir araya gelmesiyle hareketleniyor. Uzun kollu ve bol kesim gelinlikler tesettür anlayışına uygun bir biçimde hazırlanıyor. Genel olarak artık tesettür markaları hazır gelinlik modelleri de üretmeye başladı. Artan talep ve aranan niteliklerin çoğalması ile tesettür gelinlikler artık günümüzde sadece özel olarak dikilmiyor. Hazır bir şekilde de gelin adaylarına sunulan birçok gelinlik modeline ulaşmak artık mümkün.

2015 tesettür gelinlik modelleri incelendiğinde işlemeli ve kemerli gelinlikler dikkat çekiyor. 2015 gelinlik trendleri arasında yer alan kemerli gelinlik modelleri tesettürlü bayanlar için de uygun. Tesettür gelinlik duvakları kapalı hanımların gelin saçlarını temsil ettiği için oldukça gösterişli ve bir o kadar da mütevazi. İncili işlemeli tesettür gelin saçları şık ve aynı zamanda da zarif olmak isteyen gelin adayları için muhteşem bir tercih. Popüler gelinlik modellerinde tesettür ayrıntısını taşıyan ve muhafazakar kesime hitap eden gelinlikler, tül ve güpür ayrıntıları ile yeni sezona adeta damgasını vuruyor. Genel olarak A kesim gelinlik modellerini tercih eden tesettürlü hanımlar, senenin gelinlik modası içerisinde yer ala dantel detayları eşlik edebilir. Özellikle de gelinliğin üst ve kol bölgesine işlemeli olarak yerleştirilen dantel detayları gelinliğinize hareket kazandırdığı gibi çok güzel bir görünüme de kavuşabilirsiniz. Detayları bol olan gelinlik modellerine tesettür duvak modelleri arasından sade seçimleri tercih etmeniz çok daha şık bir duruş sergilemenize yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Peplum Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 gelinlik modası, peplum gelinlik modelleri ve peplum gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartesettür gelinlik modelleri 2015,2015 tesettür gelinlik modelleri,gelinlik modelleri 2015 tesettür,2015 gelinlik modelleri tesettür,tesettür gelinlik modelleri 2015 fiyatları,tesettürlü gelinlik modelleri 2015,2015 tesettür gelinlik modelleri ve fiyatları,tesettür gelinlik 2015,2015 tesettur gelinlik,gelinlik modelleri tesettürlü 2015
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>