2015 Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik, birçok genç kızın hayallerinde büyük ve önemli bir yer tutmaktadır.  Geçmişe göre üretimi fazlasıyla artış gösteren gelinlik modellerinde, tesettür gelinlik geniş bir konseptte yer almadığı için kapalı bayanlar eksikliğini fazlasıyla yaşamaktaydı. Neyse ki geçen günlere oranla tesettür gelinlik modellerinde ki hızlı artış gözlemlendi ve kapalı bayanlar için geniş konsept seçimleri firmalar tarafından üretime geçirildi.

Geniş konseptte yer alan gelinlik modelleri 2015 sezonunda kırık beyaz krem rengi ve tercihler doğrultusunda cappiccuno renk seçenekleri ile modeller kendini belli etmesinin yanı sıra model işlemelerinde kişilerin tercihleri doğrultusunda swarovski taş işlemeleri detayları göze çarpıyor.

 

Tesettür gelinlik modellerinde seçim yapılırken ten rengine göre yapılacak olan seçimler de esmer tene sahip olan bayanların açık açık renkte, sarışın veya kumral bayanların daha koyu renklerde seçim yapmaları şık ve çekici görünmelerine fazlasıyla yardımcı olacakı nitelik taşımaktadır. Bu sezon kapalı gelinlik modellerinde en fazla ön plana çıkan gelinliğin üzerinde bulunan altın, krem ve cappicuno renkte işlemeler göz alıyor.

 

Modeller üzerinde swarovski, cam inciler, kesme boncuklar ve küçük broşlar yer alarak, sade olan gelinlik eteği modellerinde küçük broş ve aksesuarlarla eteğe hareket katılması mümkün hale geliyor. Tercihler doğrultusunda çiçek, broş, inci ve kristaller fazlasıyla gelinlik modelinize hareket katacaktır.  Tesettür model gelinlik seçerken kumaşı tafta olması mümkündür. Tafta, dantelli işlemeyi kaldırabilen bir kumaş türüdür.

Bu sene moda olan janjanlı taşları, renkli taş seçimlerinizi de model üzerinde yer vermeniz mümkün. Tesettür modellerde uzun kuyruk, kabarık etekli modeller de seçmenin mümkün olmasının yanı sıra gelinlik modeli üzerinde kullanılan taş detayları gelin başında aynı şekilde yer alması hoş bir görünüm sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Düğün Sonrası Gelinlik Nasıl Saklanır başlıklı makalemizde Düğün Sonrası Gelinlik Nasıl Saklanır hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartesettür gelinlik fiyatları ve modelleri,tesettür kınalık modelleri,tesettür gelinlik modelleri ve fiyatları 2015,tesettür renkli gelinlik modelleri,konyada tesettür gelinlik fiyatları,TESETTÜRLÜ KAPALI KINALIK FİYATLARI,gelinlik ve kınalık kiralık fiyatı,gelinlik takıları 2015,gelinlik kınalık fiyatlari tessetür,denizli tesettur kinalik fiyatlari
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>