2015 Tesettür Abiye Modelleri

2015 tesettur abiye modelleri 9 261x400 2015 Tesettür Abiye ModelleriTesettürlü bayanların en çok zorlandıkları ve bulmakta zorlandıkları giyim çeşitlerindendir modelleridir. Modeli tutmaz, rengi ya da tesettüre uygun olmaz gibi sorunlarla karşılaşmak olasıdır. Ayrıca modellerinde genel anlamda bir çeşit kısıtlılığı da bulunmaktadır. Bu bağlamda internet en çok tercih edilen tesettür abiye modelleri arama ve bulma hususunda hemen hemen bir numaralı araçtır.

Bayanlar genel olarak tesettür abiye seçimlerinde modellere ve renklere dikkat ederler. Bu sezon tercih edilen tesettür abiye modellerinin başında kullanılacak yere de göre değişmek ile beraber uzun kuyruklu olan modeller ve en az göğüs kısmının pullar ile taşlar ile bezenmiş modeller gelir. Bu tarz abiye modellerinin tamamlayıcısı olarak eşarplar ya tamamen aynı tonda ya da bir iki ton açığı ve ya koyusu olarak yapılmakta. Küçük ayrıntılara başvurularak etek rengi ve eşarp rengi bir tutularak beden göğüs kısmında farklı renkler kullanılarak farklı tarz ve modeller yaratılabilir. Bu da tüm bayanlar tarafından oldukça beğenilmek ile beraber ayrıca bir tercih konusu da olmamaktadır. Ayrıca tesettür abiye modelleri arasında kollardaki küçük ayrıntılar, bileklere ulaştığında bollaşma açılma ve eldiven aksesuarları da göz dolduruyor. Tesettür abiye modelleri kendi arasında bir uyum ve bütünlük oluşturması açısından ise ayakkabı konusunda tercih dolgu topuk tarafından yapılmalıdır ki bu hem sizin rahatlığınız açısından hem de sağlığınız açısından önemlidir. Netice olarak uzun kuyruklu bir abiye de ayakkabınız çok fazla göz önünde değildir, aksine abiyeniz ve siz göz önündesinizdir. Hal böyle olunca seçmiş olduğunuz abiye ve ayakkabı gerek makyajınız gerek ise eşarbınız ile uyum içerisinde olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mini Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Abiye Modelleri, mini abiye elbise modelleri ve mini abiyeler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartesettür abiye modelleri 2015,2 esarpla tesettur dugun bas modelleri,2015 en tarz tesettûr nişanlik modelleri,gül kurusu abiye tesettur,islemeli kadife elbise modelleri 2014,kapalı düz abiye uzun elbise,mira pantolon takim fiyatlari
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>