2015 Tek Omuzlu Gelinlik Modelleri

Her kızın hayallerinde bir düğün gecesi masalı vardır. Bu masallar öyle mükemmeldir ki, bu masalı gerçekleştirme hayalleri, bir gün gerçek olmalıdır. Çünkü her kız böylesine özel bir hayalin gerçekleşmesini temenni eder. Hayatında sadece bir defa başına gelecek olan bu baş döndürücü hayal, tabii ki tam da şekillendirildiği gibi olmakla beraber; bu tür bir çaba içerisinde yer edinmeye, zamanı gelince başlanmalıdır. Bu başlangıç için ilk adım tabi ki gelinliktir. Bu masal gecesinde gözler hep gelinin üstünde olacağından dolayı, gelinlik büyük önem taşır. İşte bu noktada gözler en güzel gelinlik modellerini arar. Fakat bulmak, o kadar da kolay değildir.


Öncelikle hayallerinizi süsleyen o masalsı gecede en uygun gelinliği belirlemek için sabırlı olmalısınız. Aksi takdirde bu durum sizin en korkulu rüyanız haline dönüşebilir. Hayalleriniz kadar güzel olmanız için bizim tercihimiz kesinlikle, ‘Tek Omuzlu Gelinlikler.’ Tam da hayallerinizdeki gibi bir masal yaşamanız ve bu masalın prensesi olmanız için en ideal modellerden biri olan tek omuzlu gelinlik, şıklığı ve zarafetiyle tüm gözleri üstünüzde toplayacak. Gecenin prensesi olarak yer alacağınız bu masal, uzun süre dillerden düşmeyecek. Tek omuz dekoltesi ile oluşan bu şık görünümlü gelinlik modelimizi, mutlaka denemelisiniz. Garantili mutlu sonların sadece masallarda olmadığı gerçeğini bu model ile kanıtlayarak, sizlere sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Seksi Gelinlikler başlıklı makalemizde gelinlik modelleri, seksi gelinlik modelleri ve seksi gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>