2015 Sonbahar Sezonu Gelinlik Modelleri

2015 sonbahar sezonu gelinlik modelleri 2 266x400 2015 Sonbahar Sezonu Gelinlik ModelleriGelinlik her sezon farklı tasarımları ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. 2015 Sonbahar sezonu gelinlik modelleri; sırt dekoltesi, göğüs detayı, farklı duvak alternatifleri, saç aksesuarları ve işlemeleri ile göz kamaştırıyor. Sade ve zarif gelinlik modellerinin yanı sıra bir de işlemeli, dantel ve taş detaylı gelinlikler de sezonun en çok tercih edilen tasarımlarından. 2015 senesinde gelinlik modası değerlendirildiğinde, geçen sezonun en yoğun tercihi olan sırt dekoltesi yeni sezona omuz detayları ile yansımışa benziyor. Straptez gelinlik modellerinin dışında kalan hemen hemen tüm gelinlik modellerinde omuz detayları ön plana çıkartılmış. Omuzlarda yoğun işleme kullanan tasarımcılar, gelinliklerin etek kısımlarında da sadeliği elden bırakmamışlar.

2015 Sonbahar sezonu gelinlik modelleri içerisinde birbirinden zarif, alımlı ve zarif farklı modellere rastlamak mümkün. Sezon Sonbahar olunca da dantelli ya da transparan kol detayları oldukça dikkat çeken gelinlik modelleri arasında giriyor. Geniş ve omuzdan kayık yakalı gelinliklerde 2015 senesinin gözde tasarımları arasında. Kayık yakalı gelinlik modelleri arasında da en çok tercih edilen işleme dantel. Yani kısacası Sonbaharın yine vazgeçilmezi olan dantel seçimleri gelinlik modellerinde de yeni sezonda da yeniden zirveye çıkıyor. Dantel seçimlerinden sonra da alternatif bir diğer tercih de transparan, tül detayları. Uzun kollu gelinlik modelleri arasında tül kolların işlemeleri taşlarla yapıldığında da oldukça zarif bir görünüme neden olabiliyor. Farklı tarzlarda olan gelin adayları kendi seçimlerinde yine kendi stillerini baz alarak gelinlik modellerine rahatlıkla karar verebilirler.

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Gelinlik Trendleri başlıklı makalemizde 2015 gelinlik modası, 2015 gelinlik trendleri ve 2015''in tarz gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 sonbahar gelinlikleri,sonbahar gelinlikleri,2015 SONBAHAR GELİNLİK,gelinlikler 2015 sezon,GELİNLİK MODELLERİ SONBAHAR,2015 ilkbahar gelinlik,ingiliz danteli sonbahar gelinlik modelleri,moda nisan 2015 sezon modelleri,son bahar 2015 sezon,2015 gelinlik sezonu
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>