2015 Sade Gelin Ayakkabısı Modelleri

2015 sade gelin ayakkabisi 6 400x358 2015 Sade Gelin Ayakkabısı ModelleriAyakkabı modasında 2014 yılı sonu ve 2015 senesi başlangıcında artık sade modellerin ön plana çıktığı görülüyor. Bu sadelik gelin ayakkabıları içinde geçerli. 2015 sade gelin ayakkabısı modelleri arasında aksesuar detayları da söz konusu. Baştan aşağıya olmayan detaylar genellikle ayakkabı modellerinin topuk kısmında yoğunlaşıyor. Taşlar, tül detayları adeta gelinlik gibi bir görünümün ön plana çıkmasını destekliyor. Farklı renklerde ve renkli gelin ayakkabısı olarak anılan modeller ise biraz daha geri plana atılıyor.

2015 sade gelin ayakkabısı modelleri, gelin ayakkabı modasının adeta baş tacı haline geliyor. Lazer kesimli gelin ayakkabıları da 2015 senesinde kullanılacak ve ön plana çıkacak seçeneklerin ilk sıralarında yerini almaya başladı. Taşlı detaylardan çok tül yoğunluğu verilmiş ayakkabı modelleri de 2015 senesinin marjinal seçimlerinden. Tüllü gelin ayakkabısı modellerini hangi gelinlik modellerinde tercih etmeli? sorusu ise tamamen tül ile alakası olmayan, çok sade gelinlikler de kullanılmalıdır cevabını doğuruyor. Zaten gelinliğin tülden olması ve üstüne üslük ayakkabı tercihinin de tüllerden oluşması çok kalabalık bir görüntüye sebebiyet verebilir; fakat sade bir şekilde tasarlanmış bir gelinlik modeli altına da tülden bir ayakkabı tercih ederek çok şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu noktada aslında ele alınan konu sadelik orantısıdır. Bu orantıyı doğru şekilde yönlendirmek ve sade bir gelinlik olmak istiyorsanız ya ayakkabı seçiminde ya da gelinlik modelinde detay kullanmalısınız. Bu detayların içerisinde işlemeler ve taşlar da dahildir.

Bir önceki yazımız olan Gelin Ayakkabısı Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizde Gelin Ayakkabısı Modelleri, gelin ayakkabısı nasıl olmalı ve gelin ayakkabısı nasıl seçilir hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsade elbise modelleri 2015,gelin ayakkabı model ve fiyatları 2015,gelin ayakkabı modelleri 2015 fiyatları,gelin 2015,ayaktaş ayakkabı modelleri ve fiyatları 2015,ayakkabı modelleri 2015 modelleri,ayakkab modelleri 2015,arrow ayakkabı modelleri ve fiyatları 2015,2015 SADE,üslük modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>