2015 Prenses Gelinlik Modelleri

2015 prenses gelinlik modelleri 10 285x400 2015 Prenses Gelinlik ModelleriGelin adayları tarafından çok fazla rağbet gören prenses gelinlik modelleri farklı tarzları ile çoğu vücut tipine hitap etmektedir. 2015 prenses gelinlik modelleri tül ve sade görünümleri ile dikkat çekiyor. Sade tül ayrıntısına kol detayı düşünülmüş gelinlik modelleri ise 2015 gelinlik trendi için çok hoş ve uyumlu modellerin oluşmasına neden oluyor. Son iki sezondur gelinlik modası genel baz alındığı zaman sadelik ön planda tutuluyor. 2015 gelinliklerde prenses kesime sahip modellerde de sadelik detay olmaktan çıktı ve neredeyse gelinliklerin özellikleri haline geldi.

2015 prenses gelinlik modelleri askı detayları ve aksesuar olarak kemerler ile süslenmiş. ? Diye merak ediyorsanız eğer, kabarık görüntünün size gidip gitmeyeceğine de karar verebilirsiniz. Prenses gelinlikler model olarak belden hemen sonra kabarıklaşan modellerdir. Armut tipli bir vücut hattına sahipseniz eğer, basenlerin gizlenmesinde bu tarz bir gelinlik oldukça hoş bir seçim olacaktır. Elma tipli bir vücut hattınız vaz ise prenses gelinlik modelleri yani kabarık gelinliklerden muhakkak uzak durmanız gerekmektedir. Kabarık gelinlikler sizi daha da geniş göstereceği için boyunuzu da kısaltacaktır. Bu yüzdenden daha dar kesimli gelinlikler elma tipli vücut şekline sahip kişiler için uygundur. Kum saati vücut tipinde de prenses gelinlik modelleri tercih edilebilir. Özellikle beliniz ince ise bu tarz bir gelinliğin size çok yakışacağı gerçeğini bilmeniz gerekir.

Bir önceki yazımız olan 2015 Dar Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde dar gelinlikler, dar kesim gelinlik modelleri ve dar kesim gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 prenses gelinlik modelleri,prenses gelinlik modelleri 2015,gelinlik modelleri 2015 prenses,2015 prenses model gelinlik saç modelleri,2015 gelinlik modelleri prenses,2015 gelinlik prenses modelleri,yarı prenses gelinlik modelleri,2015 uzun kollu gelinlik modelleri,gelinlik modelleri 2015 prenses model,gelinlik 2015 prenses
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>