2015 Popüler Gelin Saçları

populer gelin saclari 11 300x400 2015 Popüler Gelin SaçlarıHer sene yenilenen gelinlik kreasyonları,  tasarım gelinliklerde yeniliğin de habercisi oluyor. Gelinlik defileleri ile saç modellerindeki değişimi gözlemlemekte kolaylaşıyor. 2015 popüler gelin saçları adeta sadeliği ve duru güzelliği temsil ediyor. modelleri arasında senenin en çok dikkat çeken saç modeli de ense topuzları. Enseden toplanmış topuzlar trend aksesuarları ile süsleniyor ve ortaya çok harika bir görünüm çıkıyor. Ense topuzu saç modeli her yüz şekli için ne yazık ki uygun bir model değil. En çok üçgen yüz tipine gidecek bir saç modeli. Birde minyon bir suratınız var ise de yine bu saç modelini gelinliğinizin üzerine rahatlıkla düşünebilirsiniz.

2015 popüler gelin saçları salaş ve dağınık topuzları da tetiklemiş. Dağınık topuz modelleri üzerinde de yine gelin başı aksesuarlarına rastlamak mümkün. Bu saç modelinde de ilk önem verilen nokta sadelik. Hem aksesuar kullanıp, hem de sade bir görünüm ortaya çıkarmak ise profesyonel bir iş. Gelin saçı modelleri arasında doğal dalgalar da senenin ön plana çıkan seçimlerinden. Tüm seçimlerden ziyade öncelik vermeniz gereken konu ise yüz şekliniz. Bu saç modeline karar verirken önem vermeniz gereken konular arasında ilk sırada olmalı. Yüz şeklinize uygun saçı keşfetmek için ise önceden saç provası yapmanız gerekli. Bu prova da tıpkı gelinliğinizin terzi provası gibidir. Bunun içinde kuaförünüze danışmanız tavsiye edilir.

Bir önceki yazımız olan 2015 Gelin Taçları başlıklı makalemizde 2015 gelin taçı, 2015 gelin taçı modelleri ve gelin taç hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 gelin saclari,2015 pop,gelin ba ala 2015,2015 dağınık gelin topuzları,2015 dank gelin topuzlar,gelinlik sacları 2015,gelinsacl,2015 model gelin topuzu,2015 geln saçları,gelin saçları 2015
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>