2015 Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri

Her genç kız elbette ki bir gün giyeceği gelinliğin hayalleri ile yaşar. Küçüklükten itibaren hayalleri kurulan gelinlik havaların ısınması ile iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladı bile. Hayalleri süsleyen gelinlik modelleri her sene farklı konseptleri ile dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Bu senenin en çok dikkat çeken modelleri arasında önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri dikkat çekiyor. Son dönemlerde hızlı bir çıkış sağlayan önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri göz kamaştırıcı seksi modelleri ile bayanların oldukça ilgisini çekecek gibi görünüyor.

 

Şık ve zarif olmasının yanı sıra etkileyici olan bu modeller, tüm gelin adaylarına hitap etmesinin yanı sıra fit ve ince bir vücuda sahip olan bayanların tercihleri doğrultusunda yer alıyor. Aranılan modeller arasında yer alan önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri genç kızların tercihleri doğrultusunda farklı renk seçenekleri de sunuyor.

Tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer almasının yanı sıra bu model gelinliklerde, taş ve dantel işlemeleri fazlasıyla yer alıyor. İsteğe göre tasarlanabilen bu modeller ister değerli, ister değersiz taşlar ile de süslenebiliyor. İstek üzerine taşlarla süslenebilen önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri,  istenilen tercihler üzerine parlak taşlar ile süslenerek çok dikkat çekici, seksi ve şık modeli haline geliyor.

İstenilen tarzlarda hazırlanan gelinlik modelleri, tercihler doğrultusunda hazırlanmasının yanı sıra fiyatları da değişiklik gösterebiliyor.

Bir önceki yazımız olan 2015 Arkası Fiyonk Model Gelinlikler başlıklı makalemizde 2015 Arkası Fiyonk Model Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik 2015 arkası uzun önü kısa,gelınlık modellerı 2016 onu kısa arkası uzun,önü kısa arkası uzun gelinlik fiyatları 2015,onu kisa gelinlik 2015
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>