2015 Nişan Yüzüğü Modelleri

2015 nisan yuzugu modelleri 9 400x400 2015 Nişan Yüzüğü ModelleriEvliliğin ilk resmi adımıdır, nişan merasimi. Bu merasimin en önemli temsili de nişan yüzükleridir. 2015 nişan yüzükleri modelleri trendlerinde iri taşlı ve gösterişli yüzükler yer alıyor. Özellikle erkek alyans modelleri seçimlerinde 2015 trendleri ile beraber taşlı detaylara sahip olalar ilk sıralarda. Bu detay aslında ülkemizde çok alışık olunan bir seçim olmasa da ve feminen bir görünümü temsil edildiği iddia edilse bile yüzük tasarımcıları bu söylentilere pek aldırmamışa benziyor.

2015 nişan yüzükleri modelleri klasik altın rengini daha çok ön plana çıkarsa da, sadelikten hoşlanan çiftler için beyaz altın modelleri de üstün bir şıklıkla üretilmiş. Öncelikle nişan yüzüğünüzü sürekli olarak kullanacağınız için tarzınıza ve stilinize uygun bir seçim yapmak önemli. Günlük hayattaki kombinlerinizle uyum sağlayabilecek alternatifleri gözden geçirmeli ve size en uygun olabilecek modeli almalısınız. Aksi takdirde ileri zamanlarda nişan yüzüğünüzü değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bir de çok fazla önemsenmeyen ama aslında oldukça önemli olan konu da yüzüğün uzunluk ve kalınlığıdır. Özellikle küçük ellere sahip kişilerde yüzük ne kadar kalın ve uzun olursa o kadar bir kabusa dönüşebilir. Kabus denildiği için abartıldığını düşünmeyin. Sürekli olarak taşıyacağınız bir yüzüğün parmağınızı rahatsız etmesi ciddi bir konudur. Sırf tasarımı güzel diye yüzük almamalısınız. Parmağınıza uygun ve elinizde abartılı durmayan modelleri tercih etmeniz, günlük yaşamınızdaki konforunuzu da etkileyecektir.

Bir önceki yazımız olan En Moda Uzun Nişan Elbisesi Modelleri başlıklı makalemizde en moda nişan elbiseleri, en moda nişan elbisesi ve moda nişanlık elbisesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarnişan yüzükleri 2015,2015 nişan yüzükleri,nişan yüzükleri modelleri 2015,yüzük modelleri 2015,nisan yüzükleri,nişan uzukleri,2015 yüzük modelleri,nısan yuzuk modellerı,nisan üzükleri 2015,nian yz modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>