2015 Nişan İçin Saç Modelleri

2015 nisan icin sac modelleri 6 293x400 2015 Nişan İçin Saç ModelleriSaç kıyafet ve tercih edilen elbiseden sonra düşünülmesi gereken bir aşamadır. Nişanlandığınız gün saç modelinize de giyeceğiniz elbise modelinden sonra karar vermelisiniz. Elbisenizin yaka kısmı, dekoltesi, tarzı saç modele uyumlu olması gerekir. 2015 nişan için saç modelleri arayışları genellikle 2014 yılının esintilerini taşıyor. Daha özgür bırakılan saç modellerinde yarım toplanan, örülen, dalgalı bir şekilde kullanılan şekiller ilk öne çıkanlar arasında. Örgü geçen sezon gibi bu sezonda tercih ediliyor. Özellikle topuz ya da toplanmış saçların bir kenarından muhakkak örülen bir tutam saç çıkıyor.

2015 nişan için saç modelleri arasında saç aksesuarları da oldukça trend. Saç aksesuarları da elbiselerle uyumlu bir şekilde seçilmesi gereken bir detaydır. Özellikle sade, düz ve tek renk elbiselerin üzerine parıltılı taşları ile öne çıkan ve dikkat çeken bir saç aksesuarı kullanılabilir. Straptez elbise modelleri içinde ilk olarak düşünülen model su dalgasıdır. Saçlar açık kalan omuzlardan aşağıya doğal dalgalarla dökülür ve ortaya çok şık bir görüntü çıkar. Elbisenin omuz kısımlarında detaylar var ise de tepeden, sıkı sıkıya toplanmış veya ense kısmından biraz dağınık bir topuz ile şekil verilmiş bir saç modeli ideal olacaktır. Elbisenin tarzına göre belirlenen saç modellerinde bir diğer önemli detayda, yüz şekline hitap edip etmediğidir. Saç modeli insanın yüzünün asimetrisini etkileyen bir etkiye sahip olduğu için hem elbisenizi, hem yüz şeklinizi dikkate alarak saç modeli seçmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Gelin Başı Modelleri başlıklı makalemizde 2015 gelin başı modelleri, 2015 gelin saçı aksesuarları ve 2015 gelin saçı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarnişan saç modelleri 2015,GELİNLİK SAÇ MODELLERİ 2015,saç modelleri 2015,2015 saç modelleri,nişan icin sac modelleri 2015,2015 nişan elbiseleri,nişan elbiseleri modelleri 2015,2015 nisan gelinlik modelleri,2015 yarm toplanm sa modelleri,nişan için saç aksesuarları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>