2015 Modası Marsala Rengi Abiye Elbise Modelleri

2015 modasi marsala rengi abiye elbise modelleri 1 400x257 2015 Modası Marsala Rengi Abiye Elbise ModelleriDünyaca ünlü Pantone Renk Enstitüsü 2015 yılının moda rengini açıkladı. Marsala olarak belirlenen renk, birçok yeni sezon abiye elbiseye de ilham kaynağı olacak. Marsala rengi abiye elbise modelleri çoktan kendini kırmızı halının üzerinde göstermeye başladı. Birbirinden başarılı dünyaca ünlü starların seçimi olan abiyelerin uzun modelleri göz alıcı formda. Kısa abiye elbiselerde de kullanılan marsala rengi aslında birçok tona benzetilebilir. Kırmızının ağır bastığı marsala, kırmızımsı kahverengi ve şarap kızılı tonlarını da  andırıyor. 2015 trendleri arasında oldukça göz aşinalığı yaratacak rengin diğer renkleri gölgede bırakacağa benziyor.

Marsala rengi abiye elbise modelleri yılın en çok tercih edilen renk tonları arasında olmasında ziyade, rengin tonu bakımından farklı tasarımları ile her vücut şekline uyumlu havası da tercihleri tetikliyor. bilindiği gibi zayıf gösteren abiye elbiseler kategorisinde siyah kadar koyu kırmızı tonları da yer almaktadır. Marsala rengi ton bakımından kırmızının hakim olduğu ve solgun bir kahverengimsi duruşu da tetikleyen, koyu kırmızı tonuna girebilecek seviyededir. Kilolu kadınlar için siyah ve koyu kırmızı seçeneklerine ek olarak farklı, değişik ve üstelik moda olan bir alternatiftir. Uzun abiye modellerinde marsala rengi derin yırtmaçlar, pencere dekolteler ile zenginleştirilmiştir Ayrıca marsala rengine uyum sağlayan en güzel ikinci renk de golddur. Kahverengi ve bakır tonları de ayrıca değerlendirilebilir. Ayakkabı seçimi için düz ve sade bir marsala rengi abiye elbisenin altına ilk tercihiniz kesinlikle gold rengi olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Payetli Abiye Modelleri 2015 başlıklı makalemizde payetli abiye elbise, payetli abiye modelleri 2015 ve payetli gece elbisesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarmarsala rengi elbise,marsala rengi,kadife gece elbisesi modelleri,marsala rengi abiye,marsala rengi elbiseler,marsala rengi kış abiye modelleri,abiye elbise renkleri,kirmizi abiye 2015,marsala rengi abiyeler,marsala rengi elbise modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>