2015 Modası Gelinlik Modelleri

2015 modasi gelinlik modelleri 13 264x400 2015 Modası Gelinlik ModelleriGelinlik sezonuna çok az kala bu yaz evlenecekler için gelinlik modelleri arasından trendler artık kesinleşmeye başladı. Bu sezon güpürün ve dantelin sezonu. Aynı zamanda da dantelli romantik gelinlikler arayışının karşılığını veriyor. Romantik ve dar kesim gelinliklerin dantel ve güpür ayrıntıları hem şık hem de zarif bir duruşu tetiklerken, aynı zamanda da natürel bir duruşun ve stili ortaya çıkarıyor. Tahmin edilebileceği gibi sadece güpür ve dantel detayları tüm gelinlik sezonu için az kalır. Tül detaylar ve sade kabarık tül etekli gelinlikler de yine favori modellerin arasına girmeye başardı. Çok ünlü gelinlik markalarının 2015 sezonu için hazırladıkları kreasyonda kabarık tüller hemen kendini ele veriyor.

2015 modası gelinlik modelleri ayrıca balık etekli gelinliklere de tekrar şans tanıyor adeta. Hatta şık ve gösterişli gelinlik arayışında olanla için, prensesi aratmayacak detaylara sahip uzun kuyruklu gelinlik modelleri sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor. Uzun kuyrukları izleyen bir diğer akım ise uzun ve patlayan duvak modelleri. Başta aşağıya inen tüllerin düz kesimleri de yine trendlerden gelin adaylarına göz kırpıyor. Tabii bu görkemli seçimler sadelikten hoşlananlar için biraz fazla gelebilir. İddialı ve cesur gelin adaylarının cesaretlerini karşılıksız bırakmayacak olan derin v dekolteli gelinlikler ve sırt dekolteleri de yine modanın en çarpıcı seçimlerini temsil ediyor.

 

Bir önceki yazımız olan Kısa Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde kısa gelinlik, kısa gelinlik modelleri ve kısa gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlikler 2015 modasi,2015 MODA KINADA KISA GELİNLİKLER,2015 modası nişan kıyafetleri tül modelleri,2015 son moda gelinlikler fiyatları,gelinlik modelleri usezonun
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>