2015 Moda Duvak Modelleri

2015 moda duvak modelleri 15 400x397 2015 Moda Duvak ModelleriGelinlikler duvak modelleri ile tamamlanır tabusu artık günümüzde yavaş yavaş yıkılmaya başladı. Özellikle kafes duvak modelleri ile bu tabu eskimeye yüz tuttu. Aslında genel bir değerlendirme yapılacak olursa sadece kafes duvaklardan meydana gelmiyor. Bunun yanı sıra çok uzun duvaklar da senenin trendlerinde. Hatta bu trend ele alındığında iki zıttın aynı dönemde moda olduğu gerçeğini de ortaya çıkarıyor. Ya hep ya hiç mantığından hareket eden çoğu tasarımcı, ya gelinlikten de uzun duvak modellerini kullanmış ya da gelin bantları, gelin saçı aksesuarları ve kafes duvaklarla gelinliği daha çok ön plana çıkarmış. Tüm bunların yanı sıra da gelinlik taçları ve yeni sezonda farklı ve marjinal bir seçim olacak olan gelinlik şapkaları da yavaş yavaş gündeme gelmeye başladı.

? sorusuna neden olan seçim, genellikle gelinlikle beraber tasarlanan bir seçimmiş gibi düşünülür. Duvak aslında gelinliğin en zor kısmıdır; çünkü duvak göründüğü kadar kolay taşınmaz. Özellikle işlemeli, güpürlü bir duvak modeli istiyorsanız bir kez daha düşünmelisiniz. 2015 moda duvak modelleri arasında güpür detayları sadece kenar süsü olarak kullanılmış. Öncelikle ilkbahar ve yaz aylarında evlenmeyi planlıyorsanız kabarık ve gösterişli duvaklar yerine; gelin bantlarına, gelin saçı aksesuarlarına, çiçek taçlarına ya da bunların ekstra zıttı upuzun duvak modellerine yönelmelisiniz. Kış gelinleri ise baharı yansıtmak adına yine gelin taçlarını düşünse de uzun duvak modelleri ile gizemli bir görüntü sergileyebilir.

Bir önceki yazımız olan 2015 Gelin Buketi Modelleri başlıklı makalemizde 2015 gelin buketi modelleri, gelin çiçeği ve gelin çiçekleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarabiye nasıl tamamlanır,gelinlik duvagi nerden
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>