2015 Kraliyet Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayallerini süslemektedir gelinlik modelleri. Küçük yaşlardan itibaren özenç haline gelen, gelin gördüğümüzde tüm dikkatlerimizi üzerine toplayan güzel bir ayrıntıdır gelinlik. Her geçen sene hayallerde canlanan gelinlik modelleri her geçen gün daha da çok belirgin hale gelerek her genç kızın hayatında büyük önem taşımaktadır. Yaz mevsiminin kendini iyiden iyiye hissettirmesinin yanı sıra düğün mevsimi açılmaya başladı. Genç kızların hayallerini oluşturan gelinlik modelleri fazlasıyla geniş konsept oluşturmakta. Seçilecek modellerin genç kızların bedenine uygun olması, ten rengine uyum sağlaması, vücut tipine uyması çok önemli yer teşkil etmektedir.

Gelinlik modelleri her geçen yıl artış göstermesinin yanı sıra her vücut tipine, kilo endekslerine uygun olarak yapılan gelinlik modelleri her renk, desen, işlemeleriyle, fazlasıyla dikkat çekiyor. Geniş bir konsept oluşturan gelinlik modelleri genç kızların seçimlerini kolaylaştırsa da karar aşamasında zorluk yaratabiliyor. Gelinlik modelleri arasında en çok dikkat ve ilgi çeken gelinlik, kraliyet gelinlik modeli. Her genç kız bu özel günde prenses gibi hissetmek istemesinin yanı sıra kraliyet gelinlik modelleri, kısa boylu, geniş kalça ve belli iseniz bu model tam size göre. Yüksek bel modele sahip olan kraliyet gelinlik modeli, küçük göğüslü olan bayanlara kolaylık sağlamasının yanı sıra modelin kumaşı göğüslerinizi sıkıca sararak olduğundan büyük gösterecektir. Yüksek belli olan bu gelinlik modeli, etek kısmı a şeklinde ve dar kesimli olmaktadır. genç kızların tercihleri doğrultusunda straplez kesim uygulamak istenirse uzun kollu model uygulamaları ile resmi ve klasik bir hava katmanıza yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2015 Denizkızı Modeli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Arananlarkraliyet gelinlik modeli ve fiyatı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>