2015 Kısa Gelin Başı Modelleri

2015 kisa gelin basi modelleri 7 327x400 2015 Kısa Gelin Başı ModelleriKısa saç modası yayıldıkça kısa gelin saçı modellerinde de alternatifler türemeye devam ediyor. 2015 kısa gelin başı modelleri arasında saç aksesuarlarının yanında duvak modellerinin ön plana geldiği gözlemleniyor. Duvak modellerinin göz kamaştırıcı modelleri ile tüm kısa saçlar kamufle ediliyor ve hem zarif hem de çok şık gelin saçı modelleri de meydana gelebiliyor. Bu moda ile de gelinlik için saç uzatma devri artık çok eskide kaldı. Özellikle gelin saçı için bile saçlarınızı kestirebilir ve harika bir görünüm yakalarken aynı zamanda da düğününüz için değişiklik de yapabilirsiniz.

2015 kısa gelin başı modelleri içerisinde bütünleşen kafes duvak modelleri nostaljik bir hava yakalamanızı sağlarken, değişik bir tarza sahip olmanızı da tetikliyor. Kafes duvak takmak istemeyen gelin adayları ise yarım bandana şeklindeki duvak modellerinden kullanabilirler. Yarım bandana şeklindeki bağlanmış duvaklarda gelin saçı modellerinin ya çok kısa olması ya da ense kısmından toplanmış olması daha şık bir görünüme neden oluyor. Saçlarınız kısa diye artık dert etmenize gerek yok. Birbirinden farklı modelli saçlarınıza uygulatabilirsiniz. Son zamanların ön plana çıkan gelin saçı modelleri arasında bulanan su dalgası saçlarla yüz şeklinize yakışan bir modeli de tercih edebilirsiniz. Gelin saçı aksesuarından hoşlanmayan ve çok ön plana çıkmış duvak takmak istemeyen gelin adayları da kısa saçlarına sade bir şekil verdirebilir. Bu sade saçın üzerine çok şık ve yine çok fazla gösterişli olmayan gelin taçlarından da kullanabilir.

Bir önceki yazımız olan Dalgalı Gelin Başı Modelleri başlıklı makalemizde dalgalı gelin başı modelleri, dalgalı gelin saçı modelleri ve dalgalı gelin saçları hakkında bilgiler verilmektedir.


ArananlarKısa gelinlik modelleri 2015,nostaljik kısa saç modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>