2015 Kemerli Gelinlik Modelleri

 2015 Kemerli Gelinlik ModelleriGelinlik modelleri ve aksesuarları yeni sezonda daha detaylı incelenebilir; çünkü artık çoğu gelinlik modeli içerisinde kemer detayı kullanılmış. Peki 2015 kemerli gelinlik modelleri kimlere yakışır? Tabii ki her gelin adayın vücut şekline uygun kemerli gelinliklere rastlamak yeni sezonda mümkün. Dar kesim, prenses, A kesim, kabarık ve daha birçok gelinlik modelinde kemer kullanılabilir. Özellikle kemer detayını kullanmanın gerekli olduğu konu üst bedenin alt beden uzunluğuna göre uzun olduğu durumlar.

2015 Kemerli gelinlik modelleri incelendiğinde kemerlerin göğüs altı, bel, belden iki parmak alt kısımda kullanıldığına rastlanıyor. Bu rastlantı aslında tamamen farklılığa neden olmaktır. Eğer arasından bir seçim yapmak istiyorsanız, doğru seçim tam bel hizasıdır. Bel hizasında kullanılmış kemer aksesuarı gelinliğe işlenmiş taşlar, ayrıca düşünülmüş ve çıkabilen aksesuar ya da kuşak detayı olabilir. Belin tam üzerine yerleştirilmiş her ayrıntı hem belinizin ince görünmesine hem de vücut proporsiyonunu bozmayan bir seçim olacaktır. Vücut proporsiyonunun bozulması hem kötü bir görünüme işaret ederken, hem de vücut orantısını da olumsuz etkileyecektir. Örneğin; daha kısa ya da daha basık ve bu vesile ile de daha şişman görünmeniz olasıdır. Kemer aksesuarının çok aşağıda ya da yukarda kullanmakta otomatik olarak vücut proporsiyonunuzu etkiler ve istemediğiniz bir görüntü sergilersiniz. Özellikle de fotoğraf çekimlerinde uzaktan alınan bir açı kabusunuz olabilir. Bu yüzden gelinlik şekli, kesimi ve kullanılan aksesuarları ciddi anlamda önemlidir.

Bir önceki yazımız olan 2015 Prenses Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 prenses gelinlik modelleri, 2015 prenses gelinlikler ve prenses gelinlik modelleri kimlere yakışır hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaraltin kemer fiyatlari 2015,gelinlik kemer modellleri,gelinlik kemerleri fiyatı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>