2015 İlkbahar Gelinlik Trendleri

2015 ilkbahar gelinlik trendleri 11 265x400 2015 İlkbahar Gelinlik TrendleriYeni sezonda gelinlikler baharın müjdesini şık ama bir o kadar da sade tarzları ile veriyor. Yeni sezonunun ilkbahar gelinlikleri trendlerle ilerlediklerinde, sade ve minimalist tasarımlarla karşılaşıyor. 2015 senesi iddiasız olmanın iddiası ile dopdolu! Aslında genel olarak 2015 İlkbahar gelinlik trendleri 70′li yılların gösterişsiz ama bir o kadar elegan tarzı hakim. Durum da böyle olunca gelinlikler de sadeliğin şıklığı öne çıkıyor. Genel olarak hemen hemen tüm gelinlik markaları 2015 İlkbahar koleksiyonlarında bu sade şıklığın ve zarifliğin dokunuşlarını kullanmışlar. Sade gelinlik modeli denildiğinde de ilk akla gelen dar kesim gelinlikler, sezonun muhteşem detaylarını içerisinde barındırıyor.

2015 İlkbahar gelinlik trendleri sadece sade gelinliklerle tabii ki de kalmıyor. Balık etek, yarım balık etekli gelinlikler ve tül de trendlerin arasında kendilerine yer edinmiş. Kabarık gelinlikler tüller kullanılarak gösteriş kazansa da yine de zarif duruşlarından ödün vermiyorlar. Sizde düğün gününüzde gösterişli kostümünüz ve aşkınızın temsilcisi olacak kıyafetinizin natürel ve sade bir görüntüsü olmasını istiyorsanız, bu İlkbahar kafanız çok karışacak demektir; çünkü ne kadar çok gelinlik modeli var ise, insanın da o kadar karışıyor. Özellikle de konu gelinlik seçimi olduğunda da sonuç kararsızlıklar silsilesinden ibaret oluyor ne yazık ki. Bu yüzden de fazla gelinlik modeli bakmak yerine, hayalinizde canlandırdığınız gelinlik modelinin kesimleri üzerinden alternatiflere göz gezdirmeniz çok daha doğru olacaktır.

Bir önceki yazımız olan İlkbahar İçin Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde bahar gelinleri, gelinlik modelleri ve ilkbahar için gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 bahar gelinleri,ilkbahar gelinlik,suriye gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>