2015 Gelinlik Trendleri

2015 gelinlik trendleri 11 266x400 2015 Gelinlik Trendleri2015 yılının moda seçeneklerinde birbirinden güzel gelinlik modelleri yer alıyor. 2015 gelinlik trendleri arasında yılın dikkat çeken detayı omuzlar. Omuzları ve kolları dantelli ya da tüllü gelinlik modelleri muhteşem bir zarifliği destekliyor. Düz ve sade gelinlik modellerinde ise transparan detaylar kullanılsa da 2015 yılının değişen ve dikkat çeken detayı saten kumaşlar. Genel olarak tüm modellerde göğüste oluşturulan derin V dekolteler. Omuzdan yayık bir şekilde inen dekoltelere çoğunlukla göğüs altında bitirilmiş. Dekolte kullanılmayan gelinlik modellerinde de yine omuz detaylarına dikkat çekilmiş modeller bulunuyor. Bu gelinlik modellerinde omuza doğru dikkat çeken tüm detaylar işlemeler, dantel ya da tül transparan geçişler uygulanmış.

2015 gelinlik trendleri en çok tül transparan gelinlik modellerini ön plana çıkarıyor. 2014 yılında gündemden düşmeyen sırt dekoltesi yine popülerliğine devam ediyor; fakat bu sefer dantelli sırt dekoltesi yerine daha çok tüller kullanılıyor. Senenin dikkat çeken gelinlik modellerinde derin yırtmaçlar ve kemerler de oldukça hoş bir şekilde tasarlanmış. Bele oturan ve bel inceliğini gözler önüne seren gelinlik kemerleri sayesinde daha zayıf görünmek mümkün. 2015 yılının mini gelinlik modelleri ise görmeye alışıldığından biraz daha uzun. Diz altında biten ve pileli görüntüsü ve dantel detayları ile şıklığı temsil eden model isteklerinize ilham olabilir. Ayrıca sırt dekoltesi ön plana çıkan gelinlik modellerindeki işleme yoğunluğu yine sırt bölgesinde yansıtılan modeller ile farklı bir tarz yakalamak mümkün.

 

 

Bir önceki yazımız olan Romona Keveza 2015 Gelinlik Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2015 gelinlik modelleri, romona keveza 2015 gelinlik koleksiyonu ve romona keveza 2015 gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarparıste 2015 transparan gelinlik,gelinlik TRENDLERİ,2015 transparan gelinlik modelleri ve fiyatları,2015 tarz gelinlikler,2015gelinlikler,2015 in gelinikleri,2015 saten gelinlik modeli,tülgelinlik trasparan,2015 tullu gelinlik modelleri,2015-in gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>