2015 Gelinlik Modelleri ve Detayları

2015 gelinlik modelleri ve detaylari 2 224x400 2015 Gelinlik Modelleri ve DetaylarıKıyafetten ayakkabıya, çantadan tüm aksesuarlara 2015 modasının belli olduğu günümüzde gelin modellerinin ayrıntıları da yerini aldı. 2015 gelinlik modelleri ve detayları düzenlenen defilelerde incelendiğine göre farklı ayrıntılardan oluşuyor. Tüm ayrıntılar ele alındığında ve genel bir değerlendirme yapıldığında da dantel, tül ve sadelik ilk sırada yer alıyor. Gelinliklerde belirgin bir diğer özellik ise bel kısımlarındaki kesimin dar yapısı. Yeni sezon gelinliklerde tasarımcılar ince belin vurgusunu belirgin bir şekilde işlemişe benziyor.

2015 gelinlik modelleri ve detayları oldukça şık sonuçlandırılmış. Gelinlik her bayanın küçüklük hayalidir. Her hayalde de çoğunlukla gelinlikler gerçek dışı bir görkemle gözler önüne serilir. Tüm hayallerin aksine yeni sezon gelinliklerde sadelik ciddi anlamda yaygın olarak tercih edilmiş. 2015 kabarık gelinlik modelleri arasında bile sade kullanılmış tül detayları adeta zarifliği temsil ediyor. Kabarık gelinlik modelleri önümüzdeki sezonun kış olması vesilesi ile uzun kol detayları atlanmamış ve bu kadar kapalılık transparan danteller ile süslenmiş. Dantel geçen sezondan kalan gelinliğe farklı bir ağırlık katan bir tercih. Bu sezonda da dantelin zarif ve şık görüntüsünden vazgeçemeyen tasarımcılar hemen hemen çoğu modelde kullanılmışa benziyor. Sırt dekoltesi vazgeçilmez bir trend ola gelinlik modelleri yeni sezonda da oldukça iddialı. Bel kemerleri işlemeler ile oluşturulmuş ve bazı modeller işlemeye ek olarak fırfır görünümü ile desteklenmiş. Tüm bunlara yırtmaçlı gelinlik modelleri de senenin en seksi modelleri arasında.

Bir önceki yazımız olan Dantel Detaylı Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 dantel gelinlik modelleri, dantel detaylı gelinlik modelleri ve dantelli gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 trend gelinlik,2015 asil gelinlik modelleri,asil gelinlikler,en asil gelinlik modelleri,en asil gelinlikler,uzunkol tüy gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>