2015 Gelin Taçları

2015 gelin taclari 11 273x400 2015 Gelin TaçlarıGelin aksesuarları içerisinde en çok kullanılan ürün olarak bilinir. 2015 gelin taçları ve modelleri araştırıldığı zaman taşlı ve çiçekli modeller en popüler seçimler arasında. Gelin saçı aksesuarları arasından tercih yapmadan önce muhakkak gelin saçı modeline karar vermeniz gerekli. Gelin saçı ve buna bağlı olarak gelinlik seçimi birbirlerini izleyen yolları oluşturur. Düğün hazırlıklarında ilk olarak gelinlik modeline karar vermek ve bunun arkasından da saç modelini kararlaştırmak gerekir. Gelinlik modelinize uygun ve gelin saçınız içinde gerekli saç aksesuarları en son karar aşamasıdır. Bu yüzden de ilk olarak nasıl bir gelinlik modeli düşündüğünüz ilk ve ciddi anlamda en mühim adımdır.

2015 gelin taçları modelleri saç modeline iliştirilen pırıltılı taşlardan veya adeta canlı denecek bir biçimde olan çiçeklerden oluşuyor. 2015 gelin saçı trendleri arasında ise en yoğun kullanılan taşlı taç modelleri. Sade gelin saçı modelleri üzerinde kullanılmış ışıltılı bir görünüm oldukça hoş sonuçlara neden oluyor. Canlı gelin saçı taçları ise biraz daha bahar havasında. Yaz gelinleri için çiçek taçlar kullanılabilir, kış ve sonbahar gelinleri için ise taç modellerinde taşlı ayrıntılar çok daha şık bir görünümü tetikler. Yine de kış ayında bahar havası estirmek istiyorum ve gelinliğimde buna uygun diyorsanız, çiçekli taçlardan da kullanabilirsiniz. Sade ama duru bir güzelliği ön planda tutmak istiyorsanız da taşlı taçlar idealdir. Özellikle de çok gösterişli bir saç modeli düşünmeyenler içinde en güzel alternatifi oluştururlar.

Bir önceki yazımız olan 2015 Bohem Gelin Saçı Modelleri başlıklı makalemizde 2015 bohem gelin başı modelleri, 2015 bohem gelin saçı modelleri ve 2015 bohem saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarmodern gelin taçları ve saşlar,gelin tacı çiçekli 2015,gelin tacı modelleri 2015,gelin taçları 2015,gelinlik taçları 2015,2015 gelinleri,gelinlik tacı modelleri,gelinlik taç modelleri 2015,düğün taçları,2015 gelin tacı modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>