2015 Gelin Başı Modelleri

2015 gelin basi modelleri 270x400 2015 Gelin Başı ModelleriYeni sezon gelin adayları artık saç modellerinde aksesuar olmadan yapamıyor. 2015 gelin başı modelleri arasında birbirinden özel ve farklı gelin tacı modelleri kullanılıyor. Örgüler, topuzlar bir yana sezonun en çok öne çıkan saç modellerinde doğallıktan vazgeçilmiyor. Gelin saçı gelinlik modelleri ile bir bütünlük sağlayan, kişinin zevkine uygun olduğu kadar da gelinliği ile oluşturulan tarzını da destekleyen modeller arasında olması gerekli. Çok fazla abartılı bir gelinliğin üzerine gösterişli bir saç stili seçmek ne yazık ki yanlış oluyor. Düğün gününüze günler öncesinden hazırlık yapmışken, unutamayacağınız özel gününüzü uyumsuz bir görüntüyle geçirmek istemezsiniz. Bu yüzden de genelde son güne bırakılan ama aslına muhakkak gelin saçı provasının da yapılması gerektiğini unutmamalısınız.

2015 gelin başı modelleri hem abartısız görüntüleri hem de oldukça gösterişli saç aksesuarları ile adeta tüm görenleri kendine hayran bırakıyor. Çok farklı çeşitlerin içerisinde ilk olarak göze çarpan taşlı, incili ve tüllü alternatifler. Gelinliğiniz ile saçınızdaki uyumu yakalarken duvak modelinizi geri planda tutmanıza gerek yok. Gereken ahenk yakalandığı zaman aslında tüm aksesuarlarınızı bir bütün olarak harmanlayabilirsiniz. Canlı ve renkli çiçek taçları gelin başı seçenekleri için düşünenler duvak takmaktan kesinlikle vazgeçmeliler. Gelin başınızın en tepesine yerleştireceğiniz saç aksesuarlarını gelin saçınızın modeli içinde de kullanabilirsiniz. Ayrıca 2014 sezon sonunda öne çıkan gelin şapka modellerini de salık ve sade saç modeliniz üzerinde kullanmanız mümkün.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 2015 Kısa Gelin Saçı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 2015 kısa gelin saçı, 2015 kısa gelin başı modelleri ve 2015 kısa gelin saçı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin başı modelleri 2015,2015 gelin başı modelleri,2015 gelin başı,gelin başı fiyatları 2015,gelin başları 2015,2015gelinlik başı,gelin ve damat modeleri 2015,maşalı gelin başı modelleri 2015 o video,2015 GELİN BAŞLARI,yuksek abartili taç modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>