2015 Gelin Başı Modelleri

Gelin olmak için sadece gelinlik giyiyor olmak yetmiyor. Gelinliğin modeli kadar görüntüsü modeli de büyük titizlik gerektiriyor. Gelinlik seçmek konusunda sırasında yaşanan gerginlik ve telaşe sadece bununla sınırlı kalmıyor. Gelinlik kadar Gelin Başı modeli de fazlasıyla düşünülmesi gereken ayrıca bir konu. Gelinliğin yapısı, modeli, ışıltılısı kadar Gelin Başı da başlı başınca konsepti de dikkatleri üzerine çekiyor. Düğün hazırlıklarının tatlı, bir o kadar da heyecan içerisinde devam etmesi gelin başını seçmek konusunda biraz kararsızlık yaşanmasına sebep olabiliyor.

gelin saç modelleri bayanbilmis 4 266x400  2015 Gelin Başı Modelleri

Gelinlik kadar da gelin başı da modanın trendlerini göz önünde bulundurarak güzel seçimler yapılmasının en önemli etkeni. Gelin Başı modellerinin seçiminde gelinliğinin yanı sıra makyajından, ayakkabısına, aksesuarına duvağına kadar dikkat edilmesini gerektiren önemli bir durum. Bu özel güne çok fazla abartılı ve basite kaçan düz saçlar fazlasıyla sönük durmasına ve basit görüntü oluşmasına sebep oluyor.

gelin bası trendleri 268x400  2015 Gelin Başı Modelleri

Dağınık gelin Başı ilk bahar ve yaz düğünlerinde konsept olarak büyük bir yer kaplıyor.  Dağınık gelin modelleri birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Gelin başının bozulması riski olmaksızın, kolay ve natürel bir hava sunuyor. Dağınık gelin başı tercih edildiğinde trendleri takip stil sahibi olduğunuzu da yansıtıyor. Gelin Başı modelleri sadece Dağınık gelin başı modelleriyle sınırlı kalmıyor. Düğün konseptine uygun istek doğrultusunda seçenek bulmak mümkün.

gelin bası modeli 266x400  2015 Gelin Başı Modelleri

Bir çok Gelin Başı Modelinin yanı sıra; Dağınık topuz, örgü gelin saçları, kısa saç gelin başı modelleri, kır düğünü gelin saçları, balon topuz modelleri, bohem tarzı modelleri, Retro saç modelleri ve dağınık gelin saçı modelleriyle birden fazla seçenek ve tercih konusunda kolaylık sunuyor. Dağınık gelin Başı ilk bahar ve yaz düğünlerinde konsept olarak büyük bir yer kaplıyor.

Bir önceki yazımız olan Evlilik Yüzüğü Modelleri başlıklı makalemizde alyans modelleri, evlilik yüzüğü modelleri ve evlilik yüzükleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 nişan başı modelleri,gelin başı modeli,nisan gelin basi modelleri,kına gelin başı saç modelleri,yandan daginik gelin basi gorselleri,yandan daginik gelin basi,Haarteile hinterkopf kurz schwarz,gelinlik baş modeli,gelin başı com,yüze göre gelin başı modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>