2015 Gelin Ayakkabıları Modası ve Modelleri

2015 gelin ayakkabilari modasi ve modelleri 2 400x352 2015 Gelin Ayakkabıları Modası ve ModelleriGelin ayakkabısı gelinliğin belki de en önemli aksesuarıdır. 2015 gelin ayakkabıları modası ve modelleri incelendiğinde de bu kadar önemli bir konu farklı gruplar haline ayrıldığı ortaya çıkıyor. popülerliğini düzenlenen defilelerde incili gelin ayakkabıları ilk sıraya çoktan yerleştiği çok açık bir şekilde anlaşılıyor. Yüksek topuklu gelin ayakkabıları kadar gelin babetleri de oldukça popüler seçimler arasında. Hatta gelin babet modelleri popülerlik olarak ikinci sıraya yükseliyor. Yeni yıl ile beraber platform gelin ayakkabıları farklı tasarımlarla yorumlanıyor. Renkli gelin ayakkabıları ise artık biraz geri planda. Renkli gelin ayakkabıları yerini renkli taşlarla bezenmiş parlak modeller bıraktı. 2015 modası içerisinde en çok göze çarpan modeller incili detaylara sahip olanlar.

2015 gelin ayakkabıları modası ve modelleri sadece incili modeller ile sınırlı tutulmamış. Tül ve dantel gelin ayakkabıları da senenin gözde seçimleri arasında. Geçtiğimiz düğün sezonu boyunca gözlerin alışık olduğu dantel gelin ayakkabıları kadar tülden tasarlanmış modellerin de kullanılacağı bir sezon gelin adaylarını bekliyor. Transparan görünümü ve işlemi detayları ile çok şık seçimlerin arasında yer alıyor. Ayrıca lazer kesim ayakkabı sezonu için farklı bir bakış açısını kazandırdı. Lazer kesim gelin ayakkabılar hem şık hem de alışılmış klasik görünümün dışında değerlendiriliyor. Ayakkabı kalıpları değerlendirildiğinde ise hem küt burun hem de hafifi sivri burunlar senenin gözde ayakkabı modelleri arasında çoktan yerini aldı.

Bir önceki yazımız olan 2015 Sade Gelin Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde 2015 sade gelin ayakkabısı modelleri, 2015 trend gelin ayakkabıları ve gelin ayakkabısı 2015 modası hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 gelin ayakkabisi,2015 gelin ayakkabı,2015 gelin ayakkabı trend,2015 gelinlik babetleri,2015 renkli gelin ayakkabıları,bursa gelinlik ayakkabıları,bursa gelinlik ayakkabısı,uygun gelin ayakkabısı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>