2015 Gelin Aksesuarı Modası

2015 gelin aksesuarlari modasi 5 400x359 2015 Gelin Aksesuarı ModasıGelinlik aksesuarları her sene yeniden kendini yenilemeye devam ediyor. Geçen sezon 2014 gelinlik aksesuarı trendlerinde en çok öne çıkan ayrıntı çiçek taçlar olmuştu. 2015 gelin aksesuarları modası ise çok kapsamlı olarak inceleniyor. Öncelikle en çok dikkat çeken aksesuar stilinize tarz kazandıracak gelinlik şapkaları. Daha çok gelin şapkası modelleri yaz düğünlerine hitap etse bile, küçük ve işlenmiş modelleri adeta saç aksesuarı havasında. Gelin başı modelleri ile harmanlanan seçenekler çok çeşitlilikle değerlendirilebilir; fakat öncelikle bu şekilde dikkat çekici bir gelin aksesuarını takmayı düşünüyorsanız eğer, muhakkak takı konusunda sade seçimler yapmanız ve de gelinliğinizin işlemelerine uygun bir model seçmeniz gereklidir.

2015 gelin aksesuarları modası içerisinde yer alan taç modelleri zarif seçeneklerle dolu. Senenin trend tercihlerinden yararlanmak istiyorsanız taşlı ve küçük taç modellerini kullanabilirsiniz. Taşlı bir taç aksesuarını kullanmak isteyenler, tıpkı gösterişli gelin şapkası modelleri gibi takı konusunda oldukça seçici davranmamalılar. Odak noktasının aksesuar seçiminde tek taraflı olması, gelinliğinizin zarifliğini tamamlayan bir unsurdur. Gelin adayları için aksesuar seçenekleri tüller, gelinlik modeline uygun sade kolyeler ve 2015 senesinde yeniden ön plana çıkan eldivenler yer alıyor. Gelin saçı modelleri arasında kullanılan aksesuar seçenekleri de yine vazgeçilmez seçimlerin arasında. Sadelik konusuna ödün vermek istemeyen ise aksesuar seçimlerinde abartından kaçınabilir. Silik bir görünümün önüne geçmek için tüm detayları gelinliğinizin işlemeleri ile yansıtabilir ve tek taşlı küpe modelleri arasından stilinize destek sağlayıp, çok şık bir gelin olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kısa Duvak Modelleri başlıklı makalemizde kısa duvak kimlere yakışır, kısa duvak modelleri ve kısa duvak nasıl takılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaraksusuralar 2015
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>