2015 Gece Elbisesi Modelleri

2015 gece elbisesi modelleri 2 266x400 2015 Gece Elbisesi Modelleri2015 yeni sezonu soft renkleri ön plana çıkarırken, derin yırtmaçların iddialı görüntüsünü de tetikledi. Ayrıca renk alternatiflerinde siyah ve lacivertte oldukça fazla tercih edilmiş tonlar arasında. 2015 gece elbisesi modelleri arasında ilk göze çarpan detay derin yırtmaçlar oluyor. Gece elbiselerindeki bu detay sınır tanımadan kollardaki transparan görünümle desteklenmiş. Omuzların ön plana geldiği ve abiye modellerine oldukça şıklık katan transparan detayları alt kısımlarda da kullanılıyor. Etek kısımlarını hareketlendiren transparan görüntü üst kısmı kapalı abiye modellerinde özellikle çok sık rastlanan bir detay. Renklerde pastel tonları tercih eden tasarımcılar, dekolte konusunda 2015 senesinde yine oldukça cüretkar bir hava sergiliyorlar.

2015 gece elbisesi modelleri sadece dekolte ve transparan ayrıntılarla sınırlı kalmıyor. İnce belli bir görüntüyü vurgulayan kemerler senenin en hoş aksesuarlarından birisi. Özellikle bacak boyu kısa olan hanımlar için muhteşem seçenekler arasında. Yüksek bel görüntüsü her zaman daha uzun bir boya dikkat çeken bir ayrıntıdır. Eğer daha uzun bir görünüm sergilemek isterseniz, seçeceğiniz abiye elbise modelleri arasında kemer ayrıntısını mutlaka arayın. Dantel görünüm ve asimetrik kesim, 2014 senesinin devamını yeni sezon abiye modellerine devrediyor. Sırt dekoltesi de yine yinelenen ayrıntılar arasında. Taş, inci işlemeler 2015 abiye modellerinin olmazsa olmazlarından. Sık işlemeli abiye modelleri adeta bir grafik baskı havasını lanse ediyor. Açık yaka ve derin göğüs dekolteli sade abiye elbiseler de kuşak görünümünü veren kalın kemerler le desteklenmiş. Vücut şeklinize ve tarzınıza uygun birçok abiye modellerini değerlendirebilir ve stilinize öne çıkarmak için aksesuarlarla destekleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Abiye Renkleri ve Modelleri başlıklı makalemizde , ve 2015 abiye renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2015 elbise modelleri,gece elbiseleri 2015,2015 gece elbiseleri,2015 gece kıyafetleri,gece kıyafetleri 2015,2015 gece elbisesi modelleri,2015 model elbiseler,2015 gece elbisesi,gece elbise modelleri 2015,gece elbisesi 2015
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>