2015 Erkek Nişan Kıyafetleri

Zorlu ve heyecanlı teklifin yanı sıra düğün hazırları baş gösteriyor. Düğün konsepti, gelinliği gelin saçı, kınsa, çiçeği aksesuarı derken damatlığı da es geçmek mümkün değil. Sürekli değişen moda içerisinde, önceki yıllardaki gibi sıradan takım elbise konseptine sahip değil artık erkekler için nişan kıyafetleri.

Gelinlik kadar dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır. Devamlı değişen modanın içerisinde süre gelen damatlıklarda geniş bir konsepte yer bulmaktadır. Aranan renk, özellikleriyle, kravat, papyon veya kuşak tercihleri ile geniş yer tutmaktadır. Erkekler için nişan kıyafeti seçimlerinde öncelikle konsept ele alınırken, rahatlık ve modeli de göz önüne alınmalıdır. 2014, 2015 yaz sezonu ele alındığında artık nişan kıyafetlerinin yanı sıra erkek için nişan kıyafetleri de geniş bir yer kapsıyor. Modernliğin ön plana alındığı seçimlerde erkeklerinde dar paça modasını benimsemiş olması da bu modellerde kullanıma geniş yer açıyor. Renkli düşünen damat adayları için ise Lacivert, mavi lila’lar alternatif renkler ve şık görünüm sağlıyor.

Tercihler arasında şapka modelleri de kıyafetler üzerinde tercih halinde ve benimsenmiş durumda. Eski yılları hatırlatsa da klasik ve modern görümü ortaya çıkartmış durumda. Detayların içerisinde gömlek seçimleri de dikkat edilmesi gereken başlıca konular arasında. Modern, rahat bir görünüm sergilemek isteyen damat adayları, nişan kıyafetlerinde de bu ince ayrıntıları atlamamak da kararlı. Tercih doğrultusunda rahatlık göze çarparken fırfırlı, işlemeli gömlekler tercihler arasında yer alıyor. Damat adaylarının gömlek seçimlerine ek olarak yelek kombinler de çok dikkat çekmiş durumda. Aykırılığı benimseyen, her şeye rağmen klasik, şık ve sade olmak isteyen damat adayları için, nişan kıyafetlerinde beyaz renk takım elbise ve papyon seçenekleri de mevcut.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Nişanlık Modelleri başlıklı makalemizde tesettür nişanlık, tesettür nişanlık modası ve tesettür nişanlık modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarerkek nişan kıyafetleri,erkek nişan kıyafeti,nişan kıyafetleri erkek,erkek için nişan kıyafeti,nişan kıyafetleri modelleri 2015,nişan erkek kıyafetleri,nişan kıyafeti erkek,Erkek nişan kıyafet,erkek için nişan elbisesi,NİŞAN KIYAFETLERİ 2015
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>