2015 En Trend Gelinlikler

2015 trend gelinlik modelleri 7 400x300 2015 En Trend GelinliklerGelinlik modası her sene farklı modellerin popülerliğini arttırmaya devam ediyor. 2015 en trend gelinlik modelleri incelemesinde her yıl olduğu gibi sadece tek tip bir model ön plana çıkmıyor. En moda gelinlikler de kabarık, tül detaylı ve dantel ayrıntısına sahip modeller daha fazla öne çıkmış durumda. Ayrıca gelinlik modellerine bakıldığı zaman tasarımların özellikle kuyruklu gelinlik modellerinde işlemeli detaylar kullanıldığı da gözlemleniyor. Kuyruklu gelinlikler de işleme detaylarının kuyruk kısmında yoğunlaştığı ve dantel detaylarına daha çok yer verildiği gözlerden kaçmıyor.

2015 en trend gelinlikler model ve kesim bakımından daha dar gelinlik modellerinden oluşuyor. Bohem tarzın geçtiğimiz sezondaki popülerliği 2015 gelinlik sezonuna da yansıdığı gözlemleniyor. Ayrıca nostaljik havadaki romantik gelinlikler de çok fazla kişinin rağbet gösterdiği modellere örnek. Gelinlik almadan öncelik verilecek konu ise hiçbir senede değişime uğramıyor; çünkü gelinlik modeli gelin adaylarının vücut ölçüleri ile alakalıdır. En moda gelinliği tercih edebilir ama kendinize yakıştıramayabilirsiniz. Bu yüzden de aslında tek tip gelinlik modelleri hiçbir zaman trend gelinlik kategorisinde kısıtlı bir şekilde değerlendirilmez. Çok sayıda farklı gelinliğin moda olmasının nedenleri aslında bunun içindir. Genel olarak trendleri değerlendirildiğinde ise kuyruklu, kayık yakalı, dantel işlemeli, balık etekli modellerin öne çıktığı gözlemlenmektedir. Son olarak da nostaljik gelinlik modellerinin 2015 trendleri arasında yer alması ile beraber vintage ve retro gelinlikler de çok fazla kişinin seçimleri arasında sıralanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Barok Tarzı Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde barok gelinlik modelleri, barok gelinlikler ve barok tarzı gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaren trend gelinlik modelleri,asl gelinlik modelleri,2015 trend gelinlikleri,2015 en trend gelinlikler,2015 son model gelinlikler,215 gelinlik modelleri,2015 EN SON MODA GELİNLİK MODELLERİ,2015 en son gelinlik modelleri,2015 trend geliklikler,çembersiz gelinlikler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>