2015 En Şık Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin ayakkabısı modelleri 2015 trendleri incelendiği zaman birçok seçenekle karşılaşmak mümkün. Aradığınız 2015 en şık gelin ayakkabısı modelleri ise tarzınızı konuşturabilirsiniz; çünkü sadece farklılık modellerde değil, ayakkabıda kullanılan süslemelerde. İncili, taşlı, topuklu, topuksuz, transparan, dantelli derken birçok model önünüze seriliyor. Öncelikle gelin ayakkabısı seçerken yılın trendlerinden yararlanmak istiyorsanız, ayakkabınız ile gelinliğinizin uyumunu yakalamalısınız. Çok uyumla tercihlerinizi kapatmadan farklı stilleri rahatlık meydana getirebilirsiniz. Gelinlik ile ayakkabı uyumu birbirini tamamlayıcı özellikler taşımalıdır. Gelinliğinizdeki taşları ayakkabınıza kadar taşırabilir ama bu tercihte ayakkabınızdaki taşların sadeliğini ön plana çıkarabilirsiniz. Gelinliğiniz çok sade bir tasarıma sahipse ayakkabınızı yoğun işlemeli ve gösterişli tercih edebilirsiniz.

2015 en şık gelin ayakkabısı modelleri arasında senenin modası transparan tercihler. Şeffaf görünümleri ve taşlı ayrıntıları ile hemen ön plana çıkıyor. Hem sade hem de şık tasarımlardan hoşlananlar için ideal bir seçim olabilir. Yoğun incili ve fiyonk detaylı ayakkabı modelleri de sade gelinliklerin altında farklı bir tarzın oluşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca senenin modası sadece bununla sınırlı değil. Tüllü detaylı ayakkabı modelleri ile de gelinliğiniz ile muhteşem bir ahenk yakalanabilir. Bilekten bağlı gelin ayakkabıları da diğer modeller gibi senenin gözde seçeneklerinden. Bilekten bağlı ayakkabı modelleri için tasarlanmış halhallı ayakkabılarda farklı tarzları sevenler için ideal. Görünümü oldukça sade ama taşlarla işlenmiş ve sadece bir ya da en fazla iki noktasında odaklanılmış ayakkabılar ile mükemmel bir görünümü yansıtabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sade Gelin Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde Gelin Ayakkabısı, sade gelin ayakkabı modelleri ve sade gelin ayakkabıları hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik ayakkabı modelleri 2015,2015 gelin ayakkabi modelleri,gelin ayakkabısı 2015,en şık gelinlik modelleri,ayaqabilar 2015,gelin ayakkabısı modelleri 2015,2015 gelinlik Ayakkabı Modelleri,gelin ayakkabı modelleri 2015,ayakkabı modelleri 2015,2015 gelin ayakkabısı modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>